אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

החובות של תיאטרון הבימה נחשפים: כ-72 מיליון שקל וחשש ל"העדפת נושים"

43 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

42.
בקרוב בדיקה יסודית במוזיאון תל אביב
מה קורה במוזיאון העירוני. מנכלית חדשה לא מתפקדת,מבקשת יועצים ועוזרים ועוד מנהלים נוספים בשביל לעשות את תפקידה. אוצר ראשי לא מחובר. מלא מחלקות של אוצרים ועוזרי אוצרים שלא עושים תערוכות. כולם עוסקים בעשות אירועים בשביל להמשיך לגרור את המערכת המסורבלת הזאת. היום מוזיאונים בעולם לא מחזיקים כל כך הרבה אנשי מנהלה. המערכת הפנימית לא מתפקדת וצריך לבחון לאן וכמה הולך כסף ציבורי. למה?
אלעד | 26.11.19
41.
לחקור את הקשר בין הבימה לחברת השוק האפור מימונית
כדי להבין לאן נעלמו המיליונים חיוני לחקור את ההתנהלות הכספית של הבימה מול חברת האשראי הפרטית החוץ בנקאית א.ש מימונית שבבעלות אדם בשם אלגואטי שהלוותה להבימה כספים וגבתה את עיסקאות כרטיסי האשראי של הבימה וללא שהבימה ביצעה התאמות כספיות... הפעילות מולה היתה במיליוני שח כל חודש בשנים האחרונות.
איפה הכסף | 26.11.19
40.
בחייאת שהישראלים התחרפנו. המדינה תשלם 75 מיליון לתאטרון במקום לבתי החולים? ומהיכן
הדרישה ההזויה הזו שהמדינה תשלם משכורות ל 400 שחקנים ועובדים של תאטרון אחד ויחיד? אם הם לא רווחיים, שיחפשו עבודה אחרת! מדוע הציבור שעובד קשה לפרנסתו ומשלם מיסים צריך לממן אותם? ואולי שאלת השאלות, כיצד הגיעו לחובות עתק כאלה? מי נתן להם אשראי? האם לא ניתן האישור לאשראי בידיעה שהממשלה תיאלץ לשלם אותו בלחץ פוליטי? דרושה חקירה אינטנסיבית או שאתם הישראלים לגמרי איבדתם כל שפיות.
Avi | 25.11.19
6.
יש פה את כל העילות לפירוק חברה ממוצעת.
יש פה את כל העילות לפירוק חברה ממוצעת כי על פי דו"ח זה התיאטרון הזה נמצא הן בחדלות פירעון תזרימית ומאזנית והן במצב שבו הוא ביצע פעולה אסורה של העדפת נושים בניגוד לדין כביכול שמאפשר להשתמש גם בסעיף הקבוע החוק של פירוק מן הצדק ומן היושר לאור כל פעולותיו הבעייתיות של תיאטרון זה בקשר לכך ולפיכך ניתן לשלוח אותו לפירוק מיידי כמו שהיה נעשה עם כל חברה אחרת שהייתה נקלעת למצב הקשה והחמור הזה לפי כל האמור לעיל.
7-7-7. | 24.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת