אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בשורות טובות למשקיעי הגשמה – מכרה פרויקט בתשואה שנתית של 18%

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
מתוך 5 פרויקטים
השקעה של 270,000 לאחר 7 שנים פרויקט בטורנטו - הפסד 15% אחרי שלוש שנים פרויקט באטלנטה רווח יפה 35% אחרי 4 שנים פרויקט בניו יורק רווח 3.5% אחרי 7 שנים פרויקט באטלנטה רווח 5% אחרי 4 שנים פרויקט בבנק באנגליה - 50% קפוא עד היום אז התשואה הממוצעת לפרויקטים באחוז לשנה 4.07%. כמובן שהקרן מעבר לכל העלויות חתכה מכל השקעה 15% מהקרן לטובת עצמה כעמלה. לא משנה אם הפרויקט מרוויח או מפסיד. קרן הגשמה הגשימה את חלומותיו של אבי כץ וחבורתו. היו להם כוונות טובות אבל ביצוע כושל ובלתי מקצועי.
משקיע מופסד | 25.08.20
10.
הגשמה מוחקת הון עצמי כליל בפרוייקטים רבים שמספרם
נותר חסוי. והקורבנות האחרונים - משקיעי פרוייקט היקורי שכספם התאדה כליל לאחר שנכסי השותף המומלץ של הגשמה ב7 פרוייקטים לפחות ובונה הפירמידות הפיננסיות המורשע גארי דרגול הסתבך. כמובן שהגשמה שגזרה מראש כ15 אחוז עמלה מהמשקיעים והיזם בעבור בחירת יזם איכותי ויצירה של התקשרות הוגנת עבור המשקיעים כשלה בשניהם, כאשר אף ריבית נשך של נושים אחרים קודמת למשקיעי הגשמה שנותרו בלי כלום. הייתם מצפים ללקיחת אחריות והחזר של העמלות בגין המחדל הקולוסאלי, שלא לדבר על נשיאה בחלק מההפסד? אל תצפו. שומר כספו ירחק.
יונתן | 04.12.19
7.
מגיב 2 עופר המיילל
הכשמה היא השקעה עם סיכון כמו כל ההשקעות. היא מיועדת לתחום שנקרא השקעות אלטרנטיביות. כנראה זה לא בשבילך. בהשקעות מפסרים את הכסף בהרבה תחומים כדי לפזר את הסיכון. אתה לא מתאים לזה. חבל שלא בדקת קודם אם אתה מתאים לסוג כזה של השקעות. מקווה שתקבל לבסוף את השקעתך עם ריבית.
אורנוס | 24.11.19
6.
ברוטו זה נחמד, שיגידו מה התשואה נטו
לאחר מס,דמי ניהול, דמי הצלחה והוצאות עסקה המשקיע צריך גם לתרגם את זה לשקל כי יש לו חשיפת מטבעית לדולר שנחלש. שורה תחתונה - גם פרויקט מוצלח של הגשמה לא נותן תשואה עודפת על פני השוק הסחיר. רוב הפרוייקטים לא נ6תנים תשןאה בכלל. סתם יחצ. שומר כספו ירחק
מומחה | 24.11.19
2.
שקרנים ונוכלים
שומר נפשו ירחק מהחברה הזאת, השקעתי לפני חמש שנים בהבטחות שווא לרווחים של מעל 20 אחוז בשנה. נכון להיום עדיין לא ראיתי אפילו שקל מההשקעה שלי, ועוד טוענים שיש להם אקזיטים מוצלחים, הכל שקר וכזב, אל תתפתו לשים את כספכם על קרן הצבי כמוני, תברחו לפני שתפסידו את כספכם.
עופר בשרי | 24.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת