אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

על רקע מאמצי ההתייעלות: valens פיטרה 30 עובדים - 10% מכוח האדם

37 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
דרוש לכם יועץ אירגוני!
אם אתה רוצה לשפר את ההתנהלות בתוך הארגון, לפתח את העובדים ולהתמודד טוב יותר בסביבה תחרותית – אנו מציעים לך את שרותי הייעוץ הארגוני שלנו. יועץ ארגוני של שטרן יועצי ניהול מגיע כיועץ ארגוני חיצוני נייטרלי, מה שמאפשר לי להשיג את שיתוף הפעולה של המנהלים והעובדים לתהליכי השינוי הנדרשים. היישום של תהליכים אלו מתבסס על ידע רחב בפסיכולוגיה ארגונית וניסיון רב בכל הנוגע להתנהגות ארגונית – הן פנימית (מבנה ארגוני, שיפור תהליכים ושיטות עבודה – ארגון ושיטות עבודה (או"ש), הנעת עובדים, אסטרטגיה עסקית ושיווקית, תקשורת פנים-ארגונית וחוץ-ארגונית (יחסים עם ספקים וקבלני משנה, מתחרים ולקוחות).
שטרן יועץ אירגוני | 10.12.19
17.
קידמו כאן כמה VP ים חדשים...וזה מזכיר לי את הבדיחה
על שתי חברות מתחרות, חברה ישראלית וחברה יפנית, שהחליטו לערוך תחרות חתירה בסירות. שתי החברות התאמנו במשך זמן ממושך ולבסוף הגיע יום התחרות. הנבחרת היפנית נצחה בהפרש ניכר.המורל בצד הישראלי היה, באופן טבעי, נמוך ודעתו של המנכ"ל לזכות בתחרות הגומלין שנקבעה לשנה הבאה, הייתה נחושה. בהתאם לכך, הוקמה ועדת חקירה לחקור את שורשי הבעיה. הוועדה מצאה שהיפנים הציבו לתחרות 7 חותרים ומנהל אחד, בעת שבסירה הישראלית חותר אחד ו- 7 מנהלים. כמקובל, נשכר יועץ חיצוני על מנת לבחון מקרוב את מבנה הקבוצה הישראלית. לאחר חודשים של עבודה, הגיע היועץ למסקנה שיש בה יותר מידי מנהלים ופחות מידי חותרים. לאור הדו"ח שהגיש היועץ, נערכו מספר שינויים במבנה הקבוצה הישראלית – במקום 7 מנהלים וחותר אחר, נבחרו 4 מנהלים בכירים ביותר, 2 מנהלים בכירים, מנהל בדרגת ביניים אחד וחותר אחד. נוסף נקבעה טבלת בונוסים המבוססת על הישגים לצורך עידוד ותמריץ החותר. בתחרות הגומלין שנערכה כאמור לאחר שנה, ניצח הצוות היפני בפער כפול מאשר בשנה הקודמת. לאור ההישגים העלובים הוחלט לפטר מיד את החותר ולשלם בכל זאת בונוסים למנהלים כהערכה למאמציהם.
י. | 01.12.19
6.
אפל תקנה את וואלנס במחיר מציאה ב-500 מיליון ואולי תשים את השבבים שלה במק ובמקבוק פרו
קדימה לעבודה טים. קדימה לעבודה. וואלנס הולכת לפשוט רגל. אבל יש להם טכנולוגיה מצויינת אפל רוכשת אותם בכלום. ותתחיל לגייס מהם עובדים עם שבב שמתאים למקבוק ליוטוברים צלמים ועורכי סרטים.
מנכ״ל אפל | 25.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת