אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המגזר העסקי עונה לנתניהו: "אנשי העסקים לא רוצים ממשלה נגועה בשחיתות"

68 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

63.
זה כ"כ מצחיק
איך שכל האנשים הכי חלשים בישראל,מזרחים מהפריפריה בעיקר,חושבים שנתניהו האשכנזי העשיר הוא כמוהם..הם לא מבינים איזה סיבוב הוא עושה עליהם..הוא מדבר אליהם כאילו שהוא אחד מהם,כאילו גדל במעברות,והם אוכלים את הלוקשים שלו פעם אחרי פעם..ברור שלא יכנס לכלא בסוף ויעשה איזהשהי קומבינה ושירחמו עליו..אבל אם היה צדק בישראל,היה נכנס לשנים רבות לכלא..עשה הון במהלך העשור האחרון..יש לו כספים רבים בחו"ל שמחכים לו
שחר | 28.11.19
62.
מלחכי הפינכה של ה"מלך"
מלחכי הפינכה של "המלך" והמלכה , יודעים הייטב שיום אחרי , הם ימצאו את עצמם ללא עבודה וללא חברים של "שמןר לי ואשמור לך" רוב צווחניי"ביבי מלך ישראל " הם בורים , ששחיתות לא בדיוק מעניינת אותם -ההיפך ,חלקם הגדול הפך אותה לדרך חיים אז למה שיוותרו על השלטון? השלטון מקיים אותם ונותן להם משרות נחשקות , משכורות פנטסטיות שאותן הם מעלים לעצמם כל שנה באלפי שקלים, על חשבון משלם המיסים העובד מצאת החמה עד צאת הנשמה
יחי  | 28.11.19
48.
מדברים על מושחתים?
איי מסכים שצריך להלחם בשחיתות.אנענקורה את הרשימה ונדהם כאחד שמכיר את המערכות יש כאן מספיק שמות של מושחתים ומשחדים אחרת לא הייתם מגיעים לנתח שוק כזה . או שזה דווקא נראה לכם בסדר ולגיטימי? הגיע הזמן להלחם גם באותם בעלי עסקים המשחדים ומלבני הכספים בעלי הכוחות שיודעים להשפיע על השילטון ואז באמת תהיה לנו מדינה איכותית
א.פ | 27.11.19
46.
לא יעזור עם נהנתניהו כלום, התרגל לחיי נהנתנות ופאר
על חשבוננו מזה עשור, הם מסתובבים ללא כרטיסי אשראי וכול שני וחמישי צצה פרשייה מכוערת עם זוגתו או איתו מטוס ב750 מליון היו צריכים לנסיעותיהם כשלקשישים אין כסף לתרופות ואוכל ולמי אכפת? מפלגה שמתנהגת כאחרון העבריינים והסוף לא נראה באופק. האדם לא מוכן לשבת בכלא בשום מצב...
הה | 27.11.19
42.
מה הפעם? קבוצת אנשי עסקים.... חחח אתם לא מתעייפים אה?
הטריק הזה של "קבוצות תמיכה" שמתנגדות או תומכות ברעיון כבר מוצא עד תום. די. הציבור כבר אדיש ל"מגמה" הזאת. לימדתם את שי ניצן את הטריק אז הוא הפיץ מכתב למאות פרקליטים ואנשי משפט לצאת להגנת הפרקליטות ולהגנתו האישית על מנת ליצור תחושת רדיפה נגדכם וסחף בציבור. זה לא עובד יותר. אפילו התומכים שלכם כבר מבקשים מנה אחרת. המנה הזאת לעוסה עד דק. אבל המצחיק הוא שהלכתם למגזר העסקי לחפש שם לובי. העיסקי???? יש לכם את זה ביותר אבסורד???? חחח סליחה אבל זה מצחיק. זה כמו לקחת קבוצה של אנסים ולבקש מהם לגנות בנות צעירות שלא שומרת על לבוש צנוע והלכות שבת.
ארק | 27.11.19
37.
זו לא מחאת סטודנטים
אלו אנשים בעלי השפעה וקשרים מסונפים. שלטון עם - דמוקרטיה. לא שלטון פרקליטות ולא שלטון אנשי עסקים. כותרות אלו פוגעות ברעש שהם יוצרות ומגדילות את הפילוג הקיים זה מכבר. ברגע שההליך יהא דמוקרטי במלואו הכל יסתדר. אדם ראוי צריך להתגבר על רצונותיו האישיים ולתת למהלך האמיתי לקרות, אך לא כך הם אנשי עסקים הדואגים לעצמם.
לא במקום | 27.11.19
29.
זה שראש ממשלה מאיים על בעלים של עיתון במדינה
שאם יסקרו אותו באופן שלילי הוא "יפעל בכל האמצעים העומדים לרשותו ויהפוך את העניין למשימת חייו", זה ממש עבירה פלילית. גם איום וגם השימוש במשאבים ציבוריים העומדים לרשות ראש ממשלה בישראל כדי לשמש מטרות אישיות. כאילו, לאיש הזה אין מעצורים. אם אין לו כסף פרטי למטרה מסויימת הוא פשוט לוקח מקופת הציבור או משתמש במשאבים ציבוריים.
תומר | 27.11.19
14.
סליחה, אבל מותר להביע ביקורת על הפרקליטות. הם לא מורמים מעם.
וגם על היועמ"ש מותר להביע ביקורת, שהוא אינו סמכות בנושא הפלילי כלל ועיקר. כל ניסיונו הוא אך ורק בתחום הצבאי, שזה שונה לגמרי מהתחום האזרחי. ומשום כך ברור שהוא לא היה מסוגל ללכת נגד פרקליטות בהחלטה האם להעמיד לדין את נתניהו.
תפסיקו לסתום פיות | 27.11.19
10.
ופרקליטות הנגועה בשחיתות?
א' הקביעה כי הממשלה הנוכחית נגועה בשחיתות, היא פוליטית. כל עוד לא הוחלט כן בביהמ"ש. ב' פרקליטות נגועה בשחיתות זה הרבה יותר חמור ממשלה הנגועה בשחיתות, כיון שכל מהותה זה המלחמה בשחיתות, וממילא היא משמיטה את הקרקע תחת זכות קיומה. כמובן שאין הכוונה אלא לאותם פרקליטים בודדים הנוהגים בשחיתות (ורק בעקיפין, גם לעמיתיהם הרואים את העוולות ושותקים).
itzhak | 27.11.19
4.
הטייקונים הגדולים באמת, שנהנים היום ממדיניות הריכוזיות השולטת במשק כמו שטראוס, תשובה
קופלר ועוד- לא חתמו. גם מנכ"ל שופרסל הנוכחי איציק אברכהן ורמי לוי לא חתמו. נתניהו טוב להם. הוא מאפשר להם להמשיך ולעשוק את העם. הייתי אומרת שצריך להחרים אותם, אבל היכן נקנה מזון ומוצרי פארם? אין ברירה, נמשיך לראות את המחירים בחו"ל ולחרוק שיניים.
גלי | 27.11.19
2.
חבורה של זיבלונים
המדינה קמה על שחיתות!! הכול היה מושחת והון שלטון ופנקס אדום שלטו במדינה!! אכיפה סלקטיבית וחוסר צדק בבתי משפט זה דבר ידוע!! ויינרוט זל ציטוט "אדם שמן חרדי בבית משפט לא יקבל צדק" רוב התאגידים בארץ נולדו מהקשרים הפסולים שהיו בשנות ה 60 ...ועוד ועוד אבל שתקתם כי זה היה מתאים לכם... שקרנים ובזויים!!!
מלאי 6-5 | 27.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת