אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בכירי ההייטק: "לא נסכים שהמדינה תיהפך לקורבן להישרדות נתניהו"

95 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

90.
מכתב??? שמתם בול? בואו נשבית את ההייטק ליום אחד!
כשדייוויד שנקר משדר לכולם 'עסקים כרגיל', 'Isreal not Ungovernable', המכתב הזה לא יעניין אף אחד. ארז שחר, בועז דינטי, סיון שמרי דהן, איל ולדמן, אביב שפירא, נמרוד כהן, רונה שגב, עמנואל תימור, ניר טרלובסקי, עינת גז, טל סלובודקין, רן הרנבו, אורלי שואבי, צבי לימון, עומרי פלמון, רפי קסטן וכל האחרים - יש לכם ביצים לעשות עוד 'יום כיפור' אחד השנה? יש לכם אומץ לאפשר לכל עובד, בלי קשר אם הוא ימני או שמאלני, שמאמין שביבי צריך להתפטר עכשיו, לא להגיע לעבודה יום אחד? או שהמצב עדיין לא כזה גרוע? אני בטוח שההפסד מיום כזה בטל בשישים לעומת ההפסד שלנו לאורך זמן מהידרדרות נוספת. אם הולכים על זה, אז כדאי כבר ביום שני הקרוב. ככה נראה לארץ ולעולם שהעסקים ממש לא כרגיל. מי יודע, אולי זה יעזור למנוע בחירות.
ארז, הייטקיסט | 29.11.19
80.
קלפי לא מחטא עבריינים וגוזלי הקופה הצבורית בעבור ח
בעבור חברים. הדתיים והמתנחלים חברו יחד לשימור נתניהו בשלטון בכל מחיר כי הוא מזרים להם אין ספור כספים על חשבון כלל הציבורו. מי שמנסה להשית צדק במדינתינו הם משתלחים בו כאחרוני פלוגות ה אס.אס. אלה הבוגדים במדינה בגללם יחרב הבית השלישי.
התימניה | 28.11.19
78.
ל-75
הכלכלה ממש לא השתפרה בעשור האחרון, למי שאין דירה קשה עוד יותר לרכוש דירה, המשכורות נשחקו, כל המזון וכו... עלה בצורה לא פרופוציונלית, כולם פה גונבים את כולם (ולמה לא שרואים ששר הפנים גנב הורשע וחזר לתפקידו וכנראה גם לסורו, שר האוצר לשעבר הירשזון ישב בכלא...ועוד הרבה) אין תחבורה ראויה בשום צורה והליכוד לא יכול להתלונן שזה לא הוא אחראי לכך, הישגי התלמידים על הפנים לעומת ימי שלטון המערך, רוב הרפואה הציבורית הופרטה "הודות" לליכוד שדואג לעצמו. בנו פה טייקונים ש"גזלו מאיתנו בכלום כסף ועשו קופה (הפרטה)
לא מדוייק, למרות ביבי ממש לא בזכות | 28.11.19
77.
פוליטיקאים בלי עמוד שדרה
ביבי פחדן לחוץ ורופס- כמו שתמיד הוא היה נותן לילדים להילחם את מלחמות החיילים ביבי =יותר קשקושים מאשר מעשים רק אנשים קטנים וחלשי אופי כאלה שנסמכים על מלכים ושליטים כמו במדינות ערב (בלי קשר לעדה) הם היחידים שיילכו אחרי המנהיג העליון נתניהו . מסכנים .. קשה להם למצוא תשובה בעצמם וזה ממש לא עניין של ימין או שמאל - שניהם יעשו את אותו הדבר בסוף זה עניין חוסר בטחון עצמי והשלכת כל הפחדים והדאגות שלך על משהו או מישהו ממש כמו אישה מוכה- מעדיפה מכות מאשר לצאת לחיים חדשים
ליכוד כפר סבא | 28.11.19
74.
צריך לשמור לנתניהו את הקרדיט על שהיה שר אוצר אמיץ בממשלת שרון
אבל גם לתעב אותו על שהיה ראש ממשלה גרוע במשך 10 שנים, בגלל כל הנזקים העצומים שהוא גרם למדינה ולמשק רק כדי לשמור על רוב אלקטורלי. הרי בואו נודה באמת, פרשיות השחיתות שלו בעיקר מטיבים עם הציבור, שצמא להיפטר ממנו. ובכלל, אין כמו המצב הנוכחי, בהיעדר ממשלה מתפקדת, האוצר לוקח את המושכות לידיים וזה דבר מבורך: אין טיסות לחו"ל של פוליטיקאים, אין גניבות ומסחטות כספים אין העברות כסף לוועדי עובדים ולקבוצות לחץ. ספק אם גם החכים יוכלו להעלות לעצמם את השכר שוב השנה. פתאום עושים מה שנכון ולא מה שפופוליסטי. מה יכול להיות יותר טוב מזה? הלוואי תמיד! שלא יגמר לעולם!
מהנדס הייטק קפיטליסט | 28.11.19
48.
עוצרת של אחדות ואחווה
למה עצרת מבישה? כי המשתתפים מתנגדים לחונטה של פקידים?אולי אנשי היי טק לא יודעים שכתב-האישום אינו חוקי? בלי ועדת כנסת שדנה בחסינות אין למנדלבליט זכות להכין כתב-אישום עוד מעשה נבלה בעיתוי מתוזמן, בדיוק כמו הפסקוויל התקדימי העולמי "כתב חשדות". העצרת היתה כולה אחדות ואחווה חוצה מגזרים עם דגלי מדינה: חילונים, עולים מברה"מ ומצרפת, מסורתיים, ציונות הדתית, חרדים. ראיתי שלט אחד של הצרפתים שתורגם גם לעברית: "נבחרי העם מחליטים,הפקידים מצייתים" זו הדמוקרטיה שגנבו לנו הפקידים ונגד זה קמנו ונמשיך למחות
ילנה | 27.11.19
36.
במה בה לידי ביטוי "שלטון הימין" לטענתכם
ל32 - מסכים עם הרבה ממילותיך, אבל צריך גם לזכור שביבי, הממשלה וכולנו נהנים מתעשיית הייטק מפותחת ולא רק הם נהנים מהתקופה האחרונה כמו שכתבת, ל33 אני שמאלני להגדרתך אבל מבחינתי מאז בגין מצד אחד ורבין מצד שני לא היה פה שלטון ימין או שמאל. כולם באמצע ומפחדים מכל מהלך שישנה את המצב האבסורדי שאנחנו נמצאים בו מבחינת בטחונית ומדינית. לא הייתי תולה תקוות על גנץ או לפיד שיהיו המנהיגים שיעשו החלטות משמעותיות ימינה או שמאלה, אבל במצב שנוצר זה לגמרי הרע במיעוטו.
ל32 ו33 | 27.11.19
22.
אתם בדיחה עצובה! לא ראויים לדבר בשם קהילת..
לא ראויים לדבר בשם קהילת הסטארטפים, יושבים במשרדים הממוזגים שם למעלה במגדל השן וחושבים שמישהו יאמין לכם. אמי ממהל סטארטאפ שכבר 5 חודשים לא מקבל תקציב מרשות החדשנות וזה כי אין ממשלה. באמת אכפת לי מי יהיה ראש הממשלה ולכם אכפת מקהילת הסטראטפים. מאות מליונים מעוכבים וכל תעשיית הסטארטפים עומדת ליפול ועד שנזכרתם לדבר, אז זה קשור לאיזה הפגנה מפגרת??? אתם בדיחה בדיוק כמו כל הממשלה הזאת
צף מעל המים | 27.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת