אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הקרן הסודית מעמק הסיליקון J Ventures נחשפת לראשונה

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
הצגנו בפניהם. לא השקיעו. אבל היה תהליך מדהים. למדנו המון. נדיר לראות אנשים טובים ובכירים יושבים
נותנים פידבק ועוזרים. תהליך הדיו דיליגנס היה מאוד מרשים- הביאו נבחרת מטורפת של מומחים דירקטורים מחברות הכי מרכזיות בעמק לשבת איתנו. למדנו מזה הרבה יותר. ולמרות שלא השקיעו- שלחנו אליהם שתי חברות אחר כך (גם בהן לא השקיעו..אבל גם הן יצאו מרוצות מאוד מהתהליך. ואחת גייסה מאחת הקרנות שמושקעת בקרן- טופ טיר. אז הם מאוד היו מרוצים..). בסופו של דבר, לא הייתי עם אף משקיע ישראלי בלב הזה.
יאיר | 04.12.19
20.
חייב להודות- זה כוח יוצא דופן כש200 איש חזקים עומדים מאחורי קרן שתומכת ביזמים. חוויה אחרת
הכירו לי משקיעים, פתחו דלתות. אין אחד שהקבוצה הזו לא מכירה, שהוא לא חלק ממנה או שהיא לא יכולה להביא אליהם. מאיך שאני מכיר את הקבוצה הזאת, הם בורחים מחשיפה. אין להם סיבה. הדיל פלו מגיע מהמשקיעים, יש להם יופי של חברות. אני מאוד שמח על ההשקעה. היא היתה קטנה, אבל ההשפעה היתה לא מבוטלת והכי גדולה מכל מיליוני הדולרים שגייסנו. שאפו ובהצלחה ומקווה שאחרי האקזיט אצטרף:)
יזם שגייס מהקרן | 04.12.19
13.
יש שם משקיעים שהשקיעו בגוגל, באובר, בפנדורה, פלנטי
יאהו. בכירים מכל חברה אפשרית - מגוגל, פייסבוק, לינקדין, אייבי , אינטל, אפל, אורקל, מקרנות כמו בסמר, לייטספיד, אקסל. אני כותב כי אני חלק מהקבוצה הזאת בזכות ולא בחסד אחרי שמכרתי חברה. וכן. הם היו מתחת לרדאר והיו שמחים להיות שם. פשוט קראתי את הפרגון של אחד מאלו שפה וקפצתי. חרמוני היה עיתונאי - בקלות היה מקבל חשיפה אם רצה. בחודשיים הוא גייס חצי קרן - בוא נראה אחרים פה עושים את זה.
אין לכם מושג ירוק  | 03.12.19
4.
כנראה לא כל כך מצליחים לגייס
אז מדליפים לכלכליסט שהם מגייסים "קרן סודית" (הוו! ממש עלי-באבא וארבעים השודדים!) ומתכוונים לגייס עוד. כותבים כמה תגובות מטעם (ראו תגובות 1 ו-2) לפיהן זו קרן עם "הכי הרבה אדד ווליו", מוסיפים תמונה, זורקים כמה שמות של עשירים ומקווים שהשאר יקרה מעצמו. את כל זה עושים מבלי לשלם לכלכליסט לירה - זה לא תוכן ממומן - אחרי הכל, מאיר אורבך ועודד חרמוני מכירים עוד מהתקופה שהוא עבד פה והוא עבד שם. ספרו לנו עוד על עיתונות מקצועית ורצינית.
ג'יימס בדוליני | 03.12.19
3.
זו אחת הקרנות עם הכי הרבה ערך שפגשתי. יושבים שם מאות תותחים ומשקיעים בך זמן וכסף.
כל כך הרבה כוח במקום אחד. יוצא דופן. לא השקיעו בנו. אבל החוויה להיפגש איתם היתה מאוד חזקה- הפידבק של הקבוצה הזאת עזר לנו מאוד - והם גם הכירו לנו משקיעים חדשים שהשקיעו בנו אחר כך. אין כמו לשבת עם מישהו שניהל פרודקט בפייסבוק, או בגוגל, או מכר חברה.
מעריך | 03.12.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת