אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בכירי ההייטק ליועץ המשפטי: האם נתניהו יכול להרכיב ממשלה?

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
להחזיר את השפיות למדינה
ביבי מנהיג כת כמו רצון גועל/גואל - חבורה של אוהבי פולחן אישיות הנקרא ביבי ואחריו יש עדר של מאמינים בפולחן. די לביביזם ביבי מדבר בדיוק כמו קצב שהיה זכאי בעיני עצמו. הפרנויה של ביבי +מיקימאוס בעיצומה . האם לביבי יש ראיות לטענות שלו נגד הפרקליטות- ברור שאין לו!!! בעצם ביבי מוציא דיבה על הפרקליטות. על פי ביבי בגלל "השחיתות"של הפרקליטות יש לפתוח את שערי בית הכלא במדינת ישראל ..... ביבי לך הביתה שלום ולא להתראות.
די לביביזם | 03.12.19
10.
הלך על ביבי אם יעבור החוק שמנסה לקדם צבי האוזר, זה שמאפשר לאזרחי ישראל בחו"ל להצביע בבחירות
לפחות מליון אזרחים חיים בחו"ל כיום, הרבה מהם אנשים משכילים ולכן גם קפיטליסטים וליברלים מטבעם. ולכן אם תינתן להם הזכות שמגיעה להם להצביע, הסיכוי של הגוש הביבסטי לשרוד יחד עם המפלגות החרדיות והערביות, ישאף ל- 0 !!! אזי, מ- 55 כסאות, הם יירדו ל- 35 כסאות במקרה הכי הטוב... יתכן שבמקביל זה גם יגדיל את הסיכוי של גדעון סער להפוך ליו"ר הליכוד ואפילו לראש-ממשלה על-פני בני גנץ.
איש שמבין | 02.12.19
9.
אנחנו מדינה של 8 מיליון איש, ברור שיהיו כמה אנשים שלא אוהבים את נתניהו
אבל הכותרת... הכותרת "בכירי ההייטק"... ברצינות, אני אפילו לא תומך בנתניהו ולמזלי יודע לספור אצבעות ולהגיד לכם שזה לא "הכי החכם" לקחת כמה אנשים בדעה שלכם ולהציג אותם כנציגי כל הדעות... כי לא, אין כמה "בכירי הייטק" יש אלפים מהם, וזה ממש לא מייצג אותם.
הליברל | 03.12.19
4.
הקול שלהם לא שווה יותר
נראה שהם גם כפויי טובה כי ביבי בפתיחת השוק קידם אותם הרבה. חוץ מזה תתחילו להיות בני אדם, על סמך מה עורכת הדין משמיצה וטוענת שקיים סיכון ממשי למה שציינה? זו עלילת דם. בנוסף תואילו להיות בני אדם יותר הגונים ולבדוק ולפקוח עיניים מה נכון ממה שערוצים 12 ו13 דוברי הפרקליטות מלעיטים אותכם. אולי כדאי שגם לכם יתפרו פעם תיק כדי שתרגישו מה זה
מהציבור הנאור | 03.12.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת