אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אינטל במו"מ מתקדם לרכישת האבנה לאבס הישראלית ביותר ממיליארד דולר

63 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

63.
מאחל להם בהצלחה...
יש שם אנשים מצויינים. חברה סופר מוכשרים שעובדים קשה.... אני מכיר חלק מהם באופן אישי, ואני מקווה בשביל העובדים שהרכישה הזאת לדרך. רק מקווה שאינטל לא תהרוג את הטכנולוגיה שהם פיתוחו. המחיר קצת מוגזם - אבל מי אני שיקבע משהו! כיף ושאפו למייסדים .... להתעשר ככה ב4 שנים זה מדהים! חבל שאני לא שם :-( נמשיך לכתוב תגובות בכלכליסט
עוץ לי גוץ לי | 12.12.19
40.
כל הכבוד, כמה שיותר עוגנים של חברות גדולות בארץ
למרות שהיינו רוצים לראות עוד 50 חברות עם מכירות שנתיות של מליארד דולר ו500 עובדים כל אחת בישראל מוחזקות על ידי משקיעים ישראלים ברור שדינן של כמה מהן להימכר לענקיות טכנולוגיה אמריקאיות. צריך איכשהו לעודד את יהודי הגולה ללמוד הנדסת אלקטרוניקה היכן שאפשר ובזול באירופה במשך 3 שנים ולהגיע לשנה רביעית בישראל כדי להשלים פה את התואר ללמוד עברית ולמצוא עבודה. מינימום השקעה, והפיכת הזמן בישראל לפרודוקטיבי תוך שנה לסיים תואר למצוא עבודה טובה ולהישאר.
פרדי | 03.12.19
29.
מינוס שלוש עלה כאן על משהו ואולי יש לזה קשר עם ההערה של מינוס ארבע
מינוס שלוש = -3.אז עכשיו גם האבנה לאבס לא ישלמו מיסים? איך זה הולך תגידו לי? רק אינטל המקורית פטורה ממיסים, או גם כל חברה שהיא קונה? מצאו פה אחלה טריק, כל המדינה תהיה שלוחות של אינטל. AMD,(09:10) -4.אינטל לא קונה ולא סוגרת. הבאנה חברה כושלת, המזומנים כבר נגמרים. יעל,(08:55) מינוס ארבע =
מרצה לכלכלה | 03.12.19
20.
למגיבים הטוענים שאינטל לא קונה את החברה:
אני לא יודע כלום על העיסקה הזו, אבל הניסיון שלי עם דיווחים בכלכליסט היא שהם אכן מתאמתים. יהיה מעניין לבדוק מי צודק: כלכליסט או המגיבים. בכל אופן אם האקזיט יהיה בסכום הזה אז זה דבר מטורף בקנה מידה כמוהו מעולם לא נראה בישראל: זו חברה שהוקמה רק קצת יותר משלוש שנים, שהפכה לפומבית רק לפני כשנה, ושמעסיקה רק עשרים וארבעה עובדים. (על-פי לינקדאין - אם כי על פי הדברים בידיעה כנראה שהמספר גדול יותר.) מדהים.
מיי שהוו | 03.12.19
11.
נא לבצע בדיקת עובדות שוב
הבאנה לאבס לא הצליחו לייצר יתרון טכנולוגי על המוצרים הקיימים בשוק. הם עשו סבבי גיוס נאים, אבל המזומנים התחילו להגמר. אינטל לא תקנה אותם. בטח עכשיו אחרי שאיזה אדיוט הדליף את המגעים. גם אם בסוף, בסיכוי של אחד למליון, מישהו באינטל ישתכנע, זו תהיה מכירת חיסול ולא במכפיל 10 על ההשקעה. המשקיעים יגידו תודה על 120 מ' דולר. חבל! חבל שזו ההתנהלות.
א-נ | 03.12.19
7.
הננהלת אינטל בהיסטריה - ראיתי מצגת של האבאנה לאבס ואין להם כלום.
כל יתרון שיש להאבאנה לאבס (קרי שהם מציגים) אינו משמעותי מול אניבידיה וגם לא מול חברות כמו סראבראס ודומיהן. אין בישראל כיום חברת שבבי AI שיש לה טכנולוגיה מהפכנית. כל מה שהאבאנה לאבס עשו זה לשפר את רוחב בפס בתוך השבב ובין סלוטים וזה לא מניב ביצועים מרשימים. עוד נפילה של אינטל. עסקה מצויינת להאבאנה כי לי היה ברור שאין להם עתיד ושהם ייסגרו. מבחינת האבאנה לאבס האפשרות היחידנ הייתה למצוא מישהו שיקנה אותם.
אחד מהענף | 03.12.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת