אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בכירי ההייטק עתרו לבג"ץ: נתניהו לא יכול להיות ראש ממשלה תחת כתב אישום

98 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

94.
כל כלב יבוא יומו
מקווה שאנשי ביבי עושים רשימה של כל אנדי ההייטק האלט, כל העיתונאים, כל הפרקליטים וכל העיתונאים שחרצו את דינו ולא נתנו לו את הזכות לחפות כל עוד לא הוכחה אשמתו. ביום אחרי שייבחר ויקים ממשלה ימנית חזקה, ייכנס לכל אלו ברב רבק. יתבע אותם דיבה ומהכסף שיוציא מהם יממן את עורכי הדין שלו.
יוסף | 14.12.19
90.
לא טוב
אם בגץ מתערב כדי להדיח התיאוריה של ביבי יוצאת נכונה. החלפת שלטון על ידי בית משפט ולא משנה כל השאר. אם הוא מאשר את המצב שבו אין מניעה להמשך הכהונה ביבי יצא צדיק באשור הבית משפט. אין דרך לרבע את המעגל הזה. עוד קצת סבלנות הליכוד מפסיד והכל יהיה יותר ברור ונקי.
אורי | 11.12.19
82.
אחת התגובות הכי עצובות והכי מצחיקות שקראתי כאן היא שביבי המציא את ההייטק בישראל
הייטק היה בארץ לפני ביבי ויהיה בארץ אחרי ביבי. ביבי בסה"כ שיווק רהיטים זולים לאנשים עניים. רהיטים שהוא אפילו לא ייצר. ביבי מכר מלחמה בטרור כאילו זו המצאה שלו, בעוד שבסה"כ הוא היה לוחם במטכ"ל שהתקבל בזכות קשרים בתקופה שבה חבר הביא חבר למטכ"ל. גם הפציעה שלו היתה בדו"צ.
דני | 09.12.19
80.
ראש ממשלתנו ינצל עד תום את החסינות
67 "בכירי המשק" יודעים שכל זמן שביבי ראש ממשלה ,ממשלת מעבר , מוגן ע"י החסינות . כל כך מוגן שקבע לחוקרים במשך כל השנים האחרונות את מועדי וזמני התשאול , יכול היה לתאם גרסאות , להתייעץ עם עורכי דינו , לשסע את ח"כ האחד כלפי חברו, להוציא את ההמונים לרחובות להפגנות תמיכה , להשתלח בפרקליטות , מצבו טוב יותר מאשר כל מלך /בן מלך כולל המונרך מבית המלוכה האנגלי , כל זאת מהסיבה שלא עלה על דעת המחוקקים בארצנו שיקום יום אחד ראש רשות מבצעת שיסקול באבנים את הפרקליטות וישלח את חבריו מהמפלגות הימניות הקיצוניות רכובים עלD-9 להחריב את בית המשפט העליון . מודל פיזיקלי כזה , לא היה בארצנו .
 | 09.12.19
78.
עתירת ההיייטק לבג"ץ לאסור על ביבי
למגיב 44 תבדוק עובדות לפני שאתה כותב שטויות ביבי לא אחראי להתפתחות ההיי טק בארץ שהחלה כבר בשנות השמונים עם "סאייטקס" והמשיכה הלאה בזכות שמעון פרס ולכל אלו שמנפנפים ש 2 מיליון בחרו בביבי אז איך זה שהוא לא ראש ממשלה ומפלגת הליכוד קיבלה פחות מנדטים מכחול לבן?כבר פעמיים ? אף מקום עבודה מסודר לא יקבל לידיו עובד שנחשד בביצוע פשע כל שהוא עד שהחשדות יוסרו מעליו ובודאי שזה נוגע לתפקיד חשוב כראש ממשלה אז שביבי יוכיח את חפותו ואם הוא חף מפשע וזכאי הוא יחזור בגדול ויזכה לכבוד רב
אור | 09.12.19
77.
תמשיכו להתלונן
איזה כיף להמשיך להתלונן על ה"סמול" ולטעון שהם ליצנים. תמשיכו להפיץ דיסאינפורמציה שאדם רגיל אינו יכול לפנות לבג"צ, תמשיכו לחשוב שהשמש זורחת מהתחת של המנהיג. אנשים שחלקם הגדול עשו (בהייטק ומחוצה לו) יותר מהרבה מהמגיבים שמנסים לפגוע בתדמיתם. הדבר היחיד שחלקכם צודקים בו, זה שמי שיחליט זה רק העם. אם בינתיים העם נהנה להיות שבוי של חמאס, שבוי של איראן. ("אבל המצב הכלכלי!" - לא, מי שמוציא כסף על טיסות לחו"ל הוא גם בין היתר אדם שיודע שאין לו למה לחסוך, כי בית לא יהיה לו). אותה "אהבת חינם" שמדברים עליה? לא רואה הרבה ממנה כאן מהצד הימני של המפה.
_____ | 09.12.19
57.
עתירה ילדותית
מקומן של הטענות הנטענות בעתירה, להיות מודפסות על כרזה בהפגנה בככר המוזיאון ולא להיטען בבגצ. רק לפני רגע היועמש היה ״גיבור ואמיץ״ והגיש כתב אישום נגד נתניהו, וכבר אתם רוצים שבגצ יקבע שדעתו של היועמש , כמעט באותו ענין, היא כה בלתי סבירה עד שבגצ יתערב. ?? אם יעשה כן זו תהיה מכה איומה לאמינותו וכבודו של בגצ. לכן ברור שבגצ לא יתערב ואז בעצם החבורה הנאיבית הזו תשיג תוצאה הפוכה ורק תחזק את נתניהו.
אזרח נאור... | 08.12.19
53.
תאוות השלטון והשררע והנהנתנות והחמדנות, הובילו את BB אל עברי פי פחת.
מנהנתן וחמדן ישראלי מצוי ש"אוהב לקבל הכל בחינם" BB נסחף עם תחושת "מגיע לי עוד" למקומות שאסור היה לו להגיע אליהם. זה התחיל עם הפטנט של "מותר לקבל מתנות מחברים" ועד לקומבינת האימים הידועה כ"פרשת הצוללות". כשאתה מתחיל בעסקאות של "תן וקח" עם טייקונים, זה לעולם לא נגמר טוב...כי אתה גם הופך לשבוי שלהם
BB מוכר ישראל | 08.12.19
45.
זה לא רק הייטק!
לכל אלה שמלגלגים על האשכנזים בהייטק. דמגוגיה לא מבוססת בעליל! אני עצמי בן להורים עיראקיים עובד בהייטק כל חיי עם הרבה מרוקאים, תימנים, רוסים וגם אשכנזים. מציע שתחקרו קצת את שמות האנשים שהגישו את העתירה. אזכיר כמה: מוביל ההפצצה של הכור בעיראק, ראש המוסד לשעבר, מפקד חיל האויר וראש אגף התכנון, ראש אגף טכנולוגיה בחיל הים, החוקרת שהציאה תרופה לחולי תרשת נפוצה... אני יכול להמשיך... מציע לכולם להוריד את הלהבות ולהגיב עניינית. קצת צניעות לא תזיק. אדם שיש כנגדו צווי אישום לא יכול לנהל מדינה עם כל האתגרים בפניהם אנחנו ניצבים! מה לא ברור בזה??
אכפתניק  | 08.12.19
25.
שיחה
משה: זהו ביבי לא יכול להיות ראש ממשלה. דוד: למה? משה: לא שמעת? בכירי הי-טק אמרו זאת. דוד: מה זה הי-טק? משה: אלו שמקבלים עובדים לפי שיטת "חבר מביא חבר", ושכולם נראים אותו דבר, תושבי המרכז שבמרכז. דוד: אין פריפריה? משה: למה יש לנו חברים במרכז? דוד: אז בגלל זה אתה מובטל שנתיים? משה: אולי, אני מחפש חברים שיסדרו לי עבודה. דוד: רגע, הי-טק זה הסתדרות? משה: כן, אבל של אשכנזים. הם עוף מוזר, מתנהלים כמו קפיטליסטים ובוחרים סוצאיליזם. דוד: טוב עזוב, לא הבנתי. חבל על ביבי, אוהב אותו. אבל אם הם אמרו כאילו מה.....
אזרח | 08.12.19
12.
יאללה חרם
כעת צפוי הילד זין להודיע לכל מצביעי הימין באשר הם להחרים את מוצרי החברות שבבעלות העותרים ו/או לדרוש מכל מצביעי הימין שעובדים בחברות אלה להתפטר לאלתר מעבודתם בחברות השייכות לסמולנים. אין דאגה הקיסר ישלם להם את משכורתם. חזק ואמץ עוד ארבעה ימים ביבי הולך הביתה.
אזרח מודאג | 08.12.19
11.
די להרוס את הדמוקרטיה. הפרדת רשויות זה הבסיס לדמוקרטיה. לראש ממשלה יש חסינות בגלל זה.
הבסיס של דמוקרטיה זה הפרדת רשויות. לא בית משפט קובע מי ירכיב ממשלה אלא העם בבחירות. לכן אפילו בחוקה הרעועה שלנו יש לראש הממשלה חסינות והוא יכול להרכיב ממשלה עד שח"ו יורשע בדין. טוב שכך. ומי שרוצה לכופף את הדמוקרטיה לדעותיו הפוליטיות יבכה כשיכופפו אותה הפוך לדעות הפוכות משלו. צריך לכבד את רצון הבוחר. אתם באמת רוצים פה דיקטטורה משפטית? ומה אם מחר יתברג לראשות המשפט או לפרקליטות בן גביר נגיד, גם אז תרצו שהוא יקבע פה הכל ללא עוררין?
די | 08.12.19
9.
מצויין צריך להשפיע חזק
די !!די!! ביבי מתעתע בכולם במיוחד בצוות שהלשון מלאה בהתחנפנות .... ולא מעניין אותו מהמדינה רק והוא והוא.. הוא מדבר בשפה שהאוכלוסיה החלשה תבין ותרח עליו ... היא במילא עברה סוג של שטיפת מוח שהם רואים רק ביבי כאחד ויחיד.. ורק ביבי. ומקווה שהם יתפקחו כולל הצוות המתלהם שלו אוחנה+מיקי+ועוד שהפחד שלהם בולטק
שלי | 08.12.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת