אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המדינה לא מחכה לעיריית הרצליה ומקדמת תוכנית מגורים ענקית

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
להכפיל את כמות הדירות בתכנית
התכנית מציעה צפיפות עלובה של 5 יח״ד לדונם. בקרקע כזו איכותית באזור ביקוש במרכז הארץ חייבים להביא לניצול מיטבי. הקרקע היא משאב קריטי מוגבל, חייבים לקבוע צפיפות מינימלית של 10 יח״ד לדונם ברוטו. אחרת נצטרך באמת לבנות על כל השטחים הירוקים במדינה כדי לספק את הביקוש למגורים. צפיפות גבוהה חוסכת גם שטח תשתיות, כבישים ומדרכות וגם מביאה לאיכות חיים עירונית טובה בהרבה מאשר בניה פרברית דלילה. אסור להפקיד את עתיד מדינת ישראל באופן בלעדי בידי ראשי ערים המתנגדים לבניה וחונקים את עתיד הצעירים במדינה.
חיים | 17.12.19
8.
כבר היום הרצליה היא פקק גדול, העיריה לא מתפקדת כשומרת סף ומאפשרת בנייה בלי תשתיות
מעיר קטנה ורגועה הרצליה הפכה לעיר די מגעילה - רעש במרחב הציבורי כאילו זאת עיר של מיליונים בהודו, לכלוך ברחובות ראשיים במרכז העיר - כמובן שאת הרחובות בפיתוח מצחצחים ועוד כמה רחובות שבקושי נפש עוברת בהם, אבל מרכז העיר - העצמאות, סוקולוב ובן גוריון וכל הרחובות הצדדיים - איכס
אוריה | 16.12.19
2.
הותמ"ל דורסנית
הורסת כל חלקה טובה בבריונות איומה. זו תהיה בכייה לדורות. החל בזה יאיר לפיד בתפקידו כשר האוצר והמשיך בכך, ביתר שאת, משה כחלון, בשם התירוץ הפופוליסטי של "הורדת מחירי הדיור" ויהי מה. הבעיה היא, שזה פשוט לא עובד. הממשלה הבאה תהיה חייבת לשים לזה סוף אחת ולתמיד ועוד לפני שתאושר אפילו תוכנית הזויה אחת.
דוד | 16.12.19
1.
יעל גרמן אשמה
3 קדנציות.15 שנים תיפקדה יעל גרמן כראשת העיר ובעיר נבנו מעט מאד יחידות דיור.וראש העיר הנוכחי ב-6 שנים בנה ואישר הרבה יותר ממנה.עכשיו הזמן לבנות הרבה.יש מספיק שטחים בהרצליה.לילדיי שנולדו בעיר יש את הזכות להמשיך ולגור כאן.ולא צריכים לנדוד למקום אחר.
אביגדור | 16.12.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת