אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מצלמות האבטחה בפעמון הדלת של אמזון הרגו את הפרטיות בפרברים האמריקאיים

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
ל6. האמת שלא ממש הבנתי את הנקודה שלך, לי דווקא נראה שפגיעה בפרטיות היא לא בדיוק מה
שמעניין את הממשלה (למרות כל תצוגות הראווה שלהם), אבל בכל אופן בוודאי שיש אחוז ניכר של אנשים שלא ממש מתעניינים בנושא או מסתכלים על כל העניין בבט עליון או חוזה עתיד. להם הפרטיות לא משנה. אולי הם אפילו הרוב. אבל בכל מקרה יש אחוז ניכר של אנשים, גם אם הם מיעוט, שלא נכנעים לתכתיבים האלו.
5 | 29.12.19
6.
ל-5 למה לך, אפשר לטעון אחרת
יש מיליארד ורבע משתמשים בפייסבוק, אוכלוסיית העולם היא 7 מיליארד. כלומר, הרוב לא משתמשים בפייסבוק. יש מעל מיליארד משתמשים בפייסבוק, ולא מזיז להם פגיעה בפרטיות. זה אומר שזה יכול להוות, דגם מייצג נכבד מאוד. מי שמתנגד לפגיעה בפרטיות אלה הם השלטונות, ע"מ שלא לאבד מכוחם.
רוני | 27.12.19
5.
ל-1. תופתע אבל יש אנשים (סגמנט לא קטן האמת) שלא (ממש) משתמשים בפייסבוק.
יש אנשים שבכלל אין להם אפילו חשבון באף רשת חברתית, אבל המון אנשים (כל אחד בעבודה שלי), יש להם חשבון שפעם-פעמיים בשנה (חלק פעם ב4 שנים) הם אולי מעדכנים משהו. נניח מישהו התחתן או עוד איזו שטות אז יהיה ארוע\כמה תמונות. נכון שזה לא מושלם, וכנראה לפייסבוק יש יותר גישה ליותר תכתובות שלהם שלא משותפות באופן פומבי, אבל זה רחוק מאוד מחיות רשת\אנשים בלי חיים או כל מיני עקרות בית משועממות.
הממ.... | 26.12.19
4.
אסור להפיץ או לשתף תמונות או סרטונים של בני אדם
חקי חיון , חובה לחוקק חוק עולמי אשר קובע כי הפצה או שיתוף תמונה או סירטון של בת או בן אדם , דינו 10 שנות מאסר. ואילו הפצה או שיתוף תמונה או סירטון אינטימי של בת או בן אדם דינו 40 שנות מאסר. הפצת וחשיפת תמונת בנות ובני אדם זהו רצח הנפש שלהן ושלהם.
חקי חיון | 26.12.19
3.
ל-2 זה שונה
כי הסרטונים לא מאוכסנים על איזו קלטת שנמחקת כל 3 שבועות ושכדי לגשת לצילומים שלה צריך לכבות את המצלמה, להעביר את הסרטונים למחשב ומשם הלאה. פה הכל עולה לרשת כל הזמן ברזולוציה טובה ובלי שום מאמץ לשיתוף. זה פשוט הרבה הרבה יותר נגיש. וזה כולל גם נגישות לציוד הקלטה. את רינג אתה פשוט תוקע על הדלת, עושה חיבור מהיר עם הטלפון וזהו. אין חוטים, אין מערכת מרכזית לבניין אין כלום.
ASD | 26.12.19
1.
פרטיות? למי אכפת
לא ניראה שאנשים מודאגים מכך, לאבד את הפרטיות. עובדה, פייסבוק חיה ובועטת עם מיליארד ויותר של משתמשים, כמו כן גם ברשתות חברתיות אחרות. במידה וזה היה מפריע, אנשים היו מתנתקים מהרשתות החברתיות. כך שעוד מצלמה פה ושם לא תשנה את המצב, אנשים ימשיכו להשתמש בכל מוצר טכנולוגי, גם אם יש בזה פגיעה בפרטיות. כל עוד אין איסור גורף מצד השלטונות, הפגיעה בפרטיות תלך ותתרחב. פגיעה בפרטיות אמרת? למי אכפת.
שאול | 26.12.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת