אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"ממציא הביטקוין": אין לי גישה למטבעות בשווי 3 מיליארד דולר

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
ל-10 העולם שלנו כבר מנוהל ע״י פושעים
אחרת הם כבר מזמן היו מוציאים את הביטקוין מחוץ לחוק. הפושעים הללו מנהלים את הבנקים המרכזיים, מדפיסים לעצמם כסף ומלווים את אותו כסף שהשקיעו בהם לעוד ועוד אנשים. ביטקוין זה כבר מזמן לא עניין של חבורה של ליברטריאנים אידאליסטים ופושעים קטנים. זה כבר עניין של פוליטיקאים ומעצמות וארגוני פשע בינלאומיים.
ריאליסט | 29.12.19
10.
מצחיק שיש עוד כאלו שחושבים שזה מטבע
מדובר בסחורה, וירטואלית, נשלטת כנראה ברובה ע"י רמאים ופושעים שמשחקים ב"ערך" שלה כדי לגרוף רווחים אדירים על חשבון פראיירים, מדובר בכלי המשמש פושעים כדי להסתתר מרשויות החוק וחבל שאנשים סבירים שרואים פגמים במערכת הפיננסית תומכים בדבר שהוא הרבה יותר גרוע.
רמי | 29.12.19
9.
ל 6, לא אנרגיסטים ולא מרדנים.
קבוצת מתמתיקאים מעולים פתחו את הפרוטוקול, כרו בינם לבים עצמם כחצי מהמטבעות ושחררו את הקוד והרשת לעולם. ה'אנרכיסטים' וה'מרדנים' הם סה"כ הקורבנות כאן. מי ששולט בכרייה כרגע היא ממשלת סין, אשר בגבולותיה ובבעלותה כ 70% מכח הכרייה העולמי. מה שאומר שהקורבנות נוטלים דולרים שהם מרוויחים בעבודות אמיתיות ותורמים אותם לסין (שכידוע היא מאוד אנרכיסטית...)
שלמה | 29.12.19
7.
כל מי שקשור לנושא הזוי או אנרכיסט - משקיעים הוזהרתם
איך אנשים משקיעים שוב ושוב בדבר ההזוי הזה קריפטו ? זה הרי בלוף שיצרו אנרכיסטים מרדנים והזויים. אין מאחוריו כלום וכל יום נעלמים מאות מיליונים לאנשים ועדיין הם רודפים כמו מסוממים אחר הסחורה ההזוייה הזו. מתי הרשויות ישמרו על המשקיעים של המדינות שלהם ויוציאו אזהרות ?
ביט | 28.12.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת