אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לוחצים לאקזיט: בעלי מניות דורשים את הדחתו של יו"ר הלמן־אלדובי

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
הלמן אלדובי במצב לא טוב
הלמן אלדובי כשהיתה קטנה, השירות היה מעולה אבל הרווחים גרועים. כשגדלה והדתפרו הרווחים, השירות התקלקל. יש לי לא מעט אצלהם, נטלתי הלוואה שהיא עשירית ממה שיש לי שם, במקום למשוך כספים, אבל הם הקשיים נזילות וכבר חודשיים שלא העבירו את הכסף. יתכן שצריך לברוח מהם כי מצבם בעייתי ככל הנראה. אחרת, איך הם בקשיי נזילות ?
מאוכזב | 22.02.20
4.
מאוכזב מהשירות וחוסר אמינות של הלמן אלדובי
הלמן אלדובי היו בעבר חברה קטנה דמחזרת אחרי לקוחות. בשנתיים אחרונות, חל שינוי לרעה באיכות השירות.ויותר חמור, בחוסר האמינות של מנהלי תיקי השקעות של לקוחות vip. נטלתי הלוואות כנגד תיק השקעות שיש לי, ההלוואות אושרו לפני חודשים. לפני התקנות, תוך חמישה ימים הכסף היה אמור להיות מועבר לחשבון הבנק. אבל, בהלמן אלדובי לקחו את הזמן....כבר חודשיים שאני מחכה, יום יום יש תירוץ חדש , כמו חברת credito שמנהלת את הכספים, נמצאת בגרעון וזמ ית אין לה מזומנים....אם זה נכון, צריך לברוח מהלמן אלדובי.
מאוכזב מהלמן אלדובי | 22.02.20
3.
להלמן אלדובי שרות ורווחיות בטוחה וגבוהה הכי טובה
והפניקס פשוט דורסניים התקשרתי לפניקס לביטוח רכב אחרי שחמתי עסקה לא הצלחתי להשיג אותם . ברגע שיפסיקו תחרות יתעללו באזרחים . . חוצפה ממש של אנשים קטנים תאבי בצע ושליטה שממהרים לרווחים מיידיים . להלמן אלדובי מוניטין מצויין יושרה ושרות מעל הכל . לקוחה מרוצהמאד
שיר  | 13.01.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת