אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מפקד 8200 על שלטי גיוס העובדים מחוץ לבסיס: "שלטים גדולים נסוגים מפני ערכים גדולים"

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
8200 ברוב המקרים זה...
8 ב-***, מספיק עם היוהרה סביב היחידה הזו רובם מתנשאים ואין להם ידע או כישורים מיוחדים, מה שכן יש להם קישורים אני מציע ל-8200 להתחיל להירגע עם היוהרה כי היא פוגעת באנשים שמנסים להתפרנס בכבוד והאנשים האלה יהפכו לצבא שיביס את 8200מתנשאי - ראו הוזהרתם
לא יהיה כלום כי יש כלום | 30.12.19
9.
מפקדים קטנים שמפחדים מתעלול שיווקי
לא ייאמן שבשנת 2019, מפקדים בכירים בצבא עדיין מפחדים מחברות אזרחיות ומעזיבת אנשי קבע. זה כבר שנים שהצבא מנסה להתמודד עם התופעה בשיטות שונות ובמידת הצלחה משתנה. הרוב המוחלט של המשרתים לא חותמים קבע מעבר לחתימה הראשונית ו*כל* הצבא בנוי על המודל הזה, כולל יחידה 8200 ולא ראיתי שמשהו קרס. אף אחד לא מחליט לעזוב את הצבא בגלל שלט מחוץ לבסיס - זה קשקוש מוחלט ודמגוגיה בשקל. שיוודאו שמשתחררים שלהם ממשיכים לתרום במילואים ולהעשיר את הידע של הילדודס שם ושל אנשי הקבע חסרי הניסיון ויפסיקו לבלבל במוח.
נו באמת | 30.12.19
4.
איזו סיבה יש להם להשאר
הם רואים את ראש הממשלה, שרים וחברי כנסת רק דואגים לעצמם והציבור לא מעניין אותם. רבע מדינה קוראת להם שמאלנים ורומזים שהם בוגדים. למה שבן אדם כזה ירגיש שהוא רוצה לתרום למדינה על חשבון העתיד שלו. אין אידיאולוגיה, אם החיילים האלה לא ידאגו לעצמם, אף אחד לא ידאג להם. להשאר בצבא בשבילם זאת טעות גורלית.
מפקד מנותק | 29.12.19
2.
צריך לשנות את מבנה השכר בצבא
במקום להציע לאנשים שכר נמוך מאוד בהתחלה סביר באמצע ופנסיה חלומית רק למי שנשאר עד הסוף פשוט תציעו משכורות טובות מההתחלה. עשיתי חישוב עם חבר מהנדס שעוד מעט פורש על השכר שלו כולל הפנסיה וקיבלנו שאפשר להציע למהנדסים בצבא שכר של 50 אלף בחודש וזה יהיה יותר זול מלתת להם פנסיית גישור או פניסה תקציבית. כך גם תקבל את האנשים הכי טובים עם הכי הרבה מוטיבציה ולא קצינים עייפים בני 40 שמחכים כבר לפנסיה בלי חשק לעבוד. (כמובן שאסור לתת להם קביעות, שיהיה כמו בהייטק, שכר גבוה ואפס ביטחון תעסוקתי)
כלכלן | 29.12.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת