אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"אם היית יכול לאכול ארוחת ערב עם שלושה אנשים מעניינים - במי היית בוחר?"

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
יש לי את התשובה
בהחלט שאלה נהדרת בראיון עבודה, זה מראה על מוח חריף מאד, וואו לשאול עם מי היית סועד ארוחת ערב, זה פשוט מדהים! לא, אני פשוט נפעם מהיכולת הקוגניטיבית של המנהל הזה, ללא ספק הוא האדם הנבון ביותר שהתהלך על פני כדור הארץ, אולי אפילו בגלקסית שביל החלב, זה כבר באמת השיא של הגאונות. אני הייתי למשל רוצה לסעוד עם אחת המנקות בחברה שלו, עם איש הביטחון בחברה שלו ועם אחת המזכירות אצלו - לשמוע עד כמה הוא גאון ביום יום.
דוד | 24.01.20
15.
הם חברת גוגלות, לא?
מי שהולך לעבוד דרכם לא חושב על להתקדם לתפקיד בכיר יותר, הוא שם כי לא מליח להגיע לתפקיד בצורה ישירה. ל-6 בתור חברת גולגלות הם חייבים מרווח, למעסיק יש עלויות מעבר לשכר שלך ברוטו, 30% זה אפילו סביר, אינטל לא הסכימו לשלם מה שביקשו כי לא חשבו שאתה שווה את הסכום שביקשו
רמי | 23.01.20
5.
ולבסוף, השאלה החשובה ביותר:
האם תהיה מוכן לעבוד ב-70% מהשכר המקובל בתפקיד? בזמנו, כשהייתי מהנדס צעיר, הגעתי דרך אקספריס לראיון באינטל. הם הנחו אותי לא לדבר עם אינטל על שכר. בסוף ההעסקה לא יצאה לפועל. אינטל לא היו מוכנים לשלם את הסכום שאקספריס דרשו. סכום שהיו גבוה ב-30% ממה שהם בעצמם הציעו לי. בלי שייתנו לי שום דבר- לא הכשרה, לא ביטחון תעסוקתי, לא כלום. לא משתלב עם רוח הדברים שבכתבה.
מהנדס מערכת | 22.01.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת