אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חריגות הבנייה הנרחבות בבית שמש יקבלו הכשר

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
10 ZEEV צודק
אני תושב וותיק תאמינו לי שלעולם לא ראיתי מה שקורה כעת בכל שכונה כאן. כביכול הכל הפקר תעשה מה שאתה רוצה. בניה אי חוקית? מה בעיה? אישורים, חחח? רוצה לבנות אבל יש רכוש ציבורי כמו ספסל? מה בעיה? תהרוס ותבנה הכל מותר. בינתיים הפריאיירים משלמים יותר ויותר ארנונה כי לדוגמא אישית, דירה של 135 מר רשום כ135 מר 15 שנים, ובלי שום שינוי, יש לך פתאום בחשבון ארנונה דירה של 137 מר ומי ילך לתבוע על עוד כמה ש"ח בחשבון? ככה העירייה מגייסת עוד כסף על הגב של הפריאיירים. דיברתי עם אישתי ושוקלים לעבור.
תושב בית שמש | 11.02.20
7.
נחל מיכה 11
מכשירים את החריגות בניה ומכשירים אתם את עובדי העירייה שנתנו יד לזה מה קורה לבניית הארורות שהרסו את החיים של האנשים שנפגעו מהביות האלה? ושעירייה כביכול חוקרת את הכלים של ההיתר, ביתיים בונים על מדרכות על גגות ואף אחד לא מזיז אצבע, ובדרך דירות נשרפות ועוד... אני אשמח לשוחח עם כל מי שרוצה אפילו מוזמן לבוא לראות איך בונים יחידות דיור להשכרה על גגות, עם גיבוי של עיריית בית שמש דבר שאסור לפי החוק..ובסוף מתלוננים על לחבורה ציבורית שלא מתפקדת איך היא יכולה לתפקד אם על מסלול שאמור לקחת 5 דקות לוקח לה 50
רחל בוזיט  | 10.02.20
6.
ל3 ול5
אתם מאשימים חרדים אבל בשכונת נופי אביב, תושבים 95% עולים מארה"ב, דרום אפריקה, לונדון, התושבים (כולל האנגלו סקסים) בונים בלי אישורים תוספת בניה. רובם משכירים. אז זה לא רק לגבי חרדים אבל אנשים בבית שמש כללי לא מקשיבים להחוק ולא איכפת להם כי הם יודעים שהעירייה לא תעשה כלום נגד בניה לא חוקית.
דובר אנגלית | 10.02.20
5.
מה שמותר לחרדים אסור לשומרי החוק
הגיע הזמן שהציבור השפוי במדינת ישראל יקום ויאמר את דברו. מדובר בציבור שלא משלם מיסים לא מכבד את החוק ומצפצף על כולנו. רק ממשלת אחדות אמיתית ללא החרדים תתחיל לשים סוף לתופעה הנלוזה הזו. ותבדקו גם את המבנה הבילתי חוקית שמנסה עו"ד מוסקוביץ להכשיר בבית שמש. הולילנד זה כלום לעומת השערורייה הזו. לחקירת משטרה המיידי.
אזרח מודאג | 10.02.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת