אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סמסונג הפיצה לדגמי הגלקסי ברחבי העולם התראת 'מצא את המכשיר שלי'

300 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

332.
גם אצלי בA30
בס"ד גם אני קיבלתי את ההתראה המוזרה בדיוק כמו שנאמר בכתבה - עם הספרה 1 לחצתי ובאמת נעלמה כלא היתה ולא הבנתי מה זה,לא ממש יחסתי לכך חשיבות מיוחדת,פשוט חשבתי שעוד איזו התראה,כי רוב ההתראות של הישומים וישומי מערכת פועלים אצלי,בנוסף אם אני לא טועה וממש ממש כמעט כמעט בטוח שכבר קבלתי מס' פעמים התראה כזו למכשיר שלי מאז רכשתי אותו בדצמבר האחרון. שמתי לב שאנשים דיווחו שזה הוריד מהסוללה,אחד רשם 20% או יצר איזו פעולה אחרת אצל משתמשים אחרים,אצלי משום שלא ייחסתי לכך חשיבות יתרה,לא שמתי לב אם גרם חלילה לשינוי
אלדד | 20.02.20
287.
כנראה שזו לא טעות כי אצלי הופיעה הספרה 1 פעמיים.
ככל הנראה ההודעה נשלחה בשעות הבוקר. רק עכשיו (בשעה 14:40) פתחתי את ההודעה ואצלי הופיעה הספרה 1 פעמיים. אילו זו הייתה טעות לא היה אמור להיות ניסיון חוזר לבצע כניסה שלי למערכת. חוץ מזה, מה העניין הזה כשלוחצים וההודעה מתפוגגת? קצת מחשיד. נחכה להודעת החברה- ועדיף שתהיה הודעת טיפול בעניין במידה ומדובר בפרצת אבטחה. לבינתיים מקווה שביטול המיקום יעיל איכשהו.
S8 | 20.02.20
232.
בעתיד-תזהרו ! ככה מפיצים רושעות. לא במקרה של סמסונג, אבל לעולם לא לפתוח משהו כזה!
למי שפתחו "רק לראות"-תזהרו בעתיד! אנא מכם. ככה מפיצים רושעות/וירוסים/רוגלות. בחלק מהמקרים מספיק שפתוח הודעה או קישור, ואתם לא יודעים מה אפשר לעשות ברקע, בלי אישורכם. לא במקרה מהיום של סמסונג, אבל לעולם, לעולם לא לפתוח משהו תמוה ולא הודעה מוזרה !
דג ברשת  | 20.02.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת