אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מסימני הקורונה: חלום העבודה מהבית מתגשם

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
עברתי לקנדה לפני 4 שנים.
ממש לא מזמן התחלתי לעבוד מהבית (מפתח BIM). כאן זה הרבה יותר פופולרי, כי למי יש כוח לצאת מהבית במינוס 20 מעלות (3 חודשים בשנה). כיף לא נורמלי לעבוד מהבית...בעיקר כשאין לכם ילדים. פחות מעניין אותי הדלק, יותר העובדה שהייתי מבלה 10 דקות כל יום (מינוס 20, כבר אמרתי) בחוץ כדי לנקות את כל השלג מהאוטו.
שחר | 02.03.20
9.
אכן זה הולך לקרות ולא רק בגלל הקורונה
זה יקרה בעיקר בגלל הפקקים. אין אפשרות לאכלס את כולם במרכז ואנשים לא מוכנים יותר לבזבז כל יום ארבע שעות בפקקים. מבחינת איכות הסביבה מדובר בהשקעת מינימום אנרגיה כדי לקבל אותן תפוקות ואפילו יותר. בעבודה מתבזבזות המון שעות על שיחות סרק בין העובדים, קשה להתרכז כי כולם עובדים בחללים פתוחים ולא מעט אנשים גם נוסעים לישיבות מהמשרד וחזרה. יש היום את כל האמצעים הטכנולוגים לעבודה מהבית. צריך רק לקבוע גבולות גזרה. למשל שהעבודה תהיה בטווח שעות מוסכם בלבד ושהעובד צריך להימדד על תפוקות ולא על שעות.
זה יקרה בוודאות | 03.03.20
3.
לא לשכוח שזה יוריד משמעותית את מחירי הנדלן
היינו מאוד שמחים לגור בישוב קהילתי/שכונה ירוקה בפריפריה הקרובה, אבל היצע המשרות מאלץ אותנו להישאר במרכז. על אחת כמה וכמה בהייטק - שכרגע רובו לא זז מתל אביב/הרצליה. באופן פרדוקסלי -משרות הייטק הן הראשונות שאפשר להמיר לעבודה מהבית. גם אם יצריכו יומיים בשבוע, או 4 שעות ביום מהמשרד, זו עדיין תהיה הקלה עצומה מבחינת הפקקים ונסיעה מקרית גת לתא, למשל, תישמע סבירה. אבל כמובן שלממשלה פה אין אינטרס לראות את המחירים יורדים..
עוז | 02.03.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת