אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בעקבות הקורונה: IBM ישראל תאפשר לעובדיה לעבוד מהבית

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
עובדים בבית וביבמ
משה לפי התגובה שלך אתה עובד עדיין ביבמ . מעניין לא מפלרטטים איתי , ואני לא קונפה לא מציאים לי תוכן מיני. הלכת רחוק מדי מי שרוצה להתבטל לא צריך את הסיימטים וסלק .לפתוח נטפליקס באמצע היום זה בסדר ? בכלל רכילות מרושעת לא מתאימה. אותי לימדו שאם אין לי משהו טוב להגיד לא צריך להעיר. ועכשיו שאנחנו בבית יש וואטאפ , זה יותר פרטי . אני מאד מעריכה את העובדה שאנחנו עובדים בבית ולא זרקו אותנו לחלת . יש אפשרות לעבוד בבית . יש לזה יתרונות ויש לזה חסרונות . ברגע שהבנת איך להתנהל תעבוד איך שאתה רוצה . ותעזור לחברה להגיע לתוצאות הרבעוניות . . אחנו בישראל או ברוסיה . לדניאל יש מספיק עבודה , חוץ מלחטט במערכות
במבי | 24.05.20
5.
משה
הגיע הזמן שדניאל מלכה ישים לב לאיך שהעובדים שלו באמת עובדים: יש מערכת של סיימטיים ו- slack, באמצעותן עובדים מפלרטטים ביניהם במהלך ימי העבודה, מרכלים בצורה מרושעת על קולגות לעבודה ועל מנהלת ישירה שלהם. שולחים שטויות במהלך כל היום. במקום לעבוד. חברה שמכבדת את עצמה לא מאפשרת כך לעובדיה ומלכתחילה חוסמת כל אפשרות לעשות כן. . עובדים גם שולחים הודעות עם תוכן מיני בוטה. המנכל צריך לבדוק בהסטוריה של עובדיו : אחד אחד.
משה | 23.05.20
3.
IBM זו חברת גולגולות נצלנית ואני יפרט לפרטי פרטים
בארצות הברית ששם אין חוקים ובגלל זה החוק מאפשר ל IBM להוציא עובדי קבלן על בסיס קבוע לחופשה ללא תשלום בכל סוף רבעון. זה פרקטיקה קבועה של IBM בארצות הברית להוציא בכל סוף רבעון את עובדי הקבלן שלה לחופשה ללא תשלום בת שבוע שבועיים. ה GTS של IBM שזו המחלקה של IBM שעושה פרוייקטים מסוג IT ללקוחות משתמש בפרקטיקה הזו על בסיס קבוע. תעשו חיפוש בגוגל ותבינו איזו חברה זו IBM בארצות הברית. בישראל שכאן חופשה מאולצת זה אות קיין על החברה זה פחות מקובל ולכן הם לא רצים לעשות את זה פה. בארצות הברית IBM עושה את זה קבוע. חברת IBM זו חברת גולגולות נטו.
שלומי דוידי NJ USA | 13.03.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת