אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נשיאת העליון במסר לשופטים ועובדי מערכת המשפט: נשמור על עצמאותנו

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
מי בכלל בחר באסתי? אף אחד.
לא הבנתם כלום. החורבן של מערכת המשפט, הפרקליטות, היועמש, חוסר האמון בה והדברים הנוראים שקורים פה, מקורם אחד. השמאל התקשורת המשפטנים הכחלונים מונעים מהעם, הריבון, הפרלמנט, הכנסת, לבחור את הרשות השופטת. השופטים לא "חייבים" כלום לריבון. כלום. רק לעצמם. הרי אף אחד לא בחר באסתי. הרי אף אחד לא בחר בבגצ. הרי אף אחד לא בחר בעליונים. אף אחד. אנשים פרטיים שאיש לא בחר, בוחרים רשות שופטת. נמחקה הדמוקרטיה. בוטלה חירותנו. נהרס החופש שלנו ונמחקה חירותנו. עם שלם נמחק, עקפו אותו לגמרי.
אף אחד | 19.03.20
8.
מצב החירום בבתי המשפט פייק ניוז
אלמנה עם 5 ילדים ממתינה כבר שש שנים לשמיעת משפטה נגד חברת הביטוח שמסרבת לשלם לה את הפיצויים על מות בעלה. בגלל ״מצב החירום״ שהוכרז בבית המשפט בלי שום סיבה ראויה משפטה נדחה שוב לשנה לפחות. סליחה אולי חש סיבה: משפטו של ראש הממשלה שנדחה גם הוא. וגם לשופטת חיות יש סיבה: בעלה מייצג חברות ביטוח. כלומר היא מתפרנסת מחברות ביטוח.
האדם הפשוט | 17.03.20
7.
הרשות עצמאיתעל חשבון אזרחים שבויים
מה קשר בין עצמאות הרשות לקורונה?? האם מתכוונת נשיאת העליון לומר כי החלטת הממשלה לא מחייבת את הרשות השופטת? או שאולי הנשיאה מתכוונת לפצות את כל האנשים שהגיעו לדיון והשופטת עם נגיפיה העצמאיים למכביר הדביקה אותם וכעת הם כבר לא עצמאיים? אולי שחיות ברוב עצמאותה תפצה אותם?
גילה  | 16.03.20
4.
דווקא דברים שאינם סותרים את ההחלטה
של אוחנה בהתייעצות עם היועץ המשפטי לממשלה.מי שרואה מה קורה בעולם צריך לאמץ את הצעדים המחמירים שננקטים פה .אם יש שאלה אז עדיף להחמיר ולא להקל במיוחד כשמדובר בחיי אדם .לא לדאוג המשפט של ביבי נתניהו יגיע באיזה שהוא שלב.לא צריך לשגע את כל המדינה בנושא זה.די
ציון | 16.03.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת