אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חברת החשמל, Wix וסיטי - הזדמנויות תעסוקה והכשרה מקצועית בזמן המשבר

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
מגייסים נוספים בקבוצה: מפוטרי הקורונה ומעסיקי המחר
קהילת הגיוס בישראל נרתמת לסיוע למציאת עבודה ומאפשרת תקשורת ישירה בין מחפשי עבודה למגייסים, משרות, טיפים, ייעוץ מקצועי ללא תשלום, לייבים בתחום הקריירה ועוד. הפעילות התנדבותית לחלוטין ומנוהלת בקבוצת הפייסבוק : מפוטרי הקורונה ומעסיקי המחר - יחד מוצאים עבודה
ויקי | 20.03.20
8.
מייקרוסופט - נו באמת
ידוע שבמיקרוסופט כל שנה מחליפים כמדיניות 10% מהעובדים. בסניף הישראלי יש 2000 עובדים (לפי הכתבה) והם מחפשים 200 עובדים כרגע (לפי הכתבה) - מישהו כאן רוצה לנחש? אני מעדיף לעבוד כחברה שלא מפעילה אמצעי שרירותי שגורם לסוג של משחקי הרעב בין אנשים. הכרתי אנשים טובים רבים שעבדו במייקרוסופט מעט זמן וברחו בגלל האווירה הזו.
חזיז ורעם | 20.03.20
3.
וואו, יש אבטלה בהיי-טק?
שִׂ֤ישִׂי וְשִׂמְחִי֙ בַּת־אֱד֔וֹם יוֹשֶׁ֖בֶתי יוֹשֶׁ֖בֶת בְּאֶ֣רֶץ ע֑וּץ גַּם־עָלַ֙יִךְ֙ תַּעֲבָר־כּ֔וֹס תִּשְׁכְּרִ֖י וְתִתְעָרִֽי כל פחלצני ההייטק דיברו בבוז על מפעלי הלאו-טק "אין להם זכות קיום" עכשיו כולנו באותה קליפת אגוז המיטלטלת בים הסוער.
יא-צק | 20.03.20
2.
כל חברות ההייטק פה בעצם מנסות לגייס את המשרות האלו
הרבה זמן לפני עידן הקורונה. מה הבעיה ? הם לא מצליחים לגייס בגלל שהשכר שהם מוכנים לשלם הוא שכר של בדיחה. בנוסף יש הרבה חברות הייטק שמפרסמות משרות פיקטיביות. סתם בשביל להראות למבקרים באתר שלהם שיש להם גידול. זה נותן אמון למשקיעים פוטנציאלים שיש דרישה לעובדים נוספים.
שלומי דוידי | 20.03.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת