אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דיווח: המודיעין האמריקאי קבע - סין לא העבירה את המספרים המלאים על חולי הקורונה

37 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

31.
אין מצב סין שיקרה ???
וואו איזה מודיעין חזק מאוד . ילד בן 4.5 יודע שסין משקרת המדינה בעלת זיוף הכי גדול בעולם עם שקרן ונבזה ממשלה של מצרים השם ישמיד את סין עד ליסוד . אתם תראו בקרוב ממש מלחמת עולם 3 , לא אתפלא ויותר מזה יש כבר עדויות של הפנטגון זה ניסוי ביולוגי . מה לעשות תמיד שהמערב מתעורר בסוף שימו לב במי פגע הנגיף הכי חזק אממממ ארצות הברית מעניין למה ?????? המבין יבין ניו יורק הולכת לקרוס טוטאלית הוירוס הזה אם יעבור זה רק בעוד שנה וחצי מן העולם לאחר שליש מהעולם שלא יהיה אבל עד אז תבוא מלחמת עולם 3 ויהיה עוד.
יוסף | 04.04.20
16.
כמה שאלות
היכן היו ארגוני הביון של ארה"ב, בריטניה וישראל במצב און-ליין דצמ' 2019 ואילך? מדוע הדיווחים הללו יוצאים רק 3 וחצי חודשים מאוחר מדי? כל מדינות העולם צריכות להעביר החוצה מסין את פסי הייצור, לתבוע את הסינים על רשלנותם / שקריהם בנושא הנגיף וזאת על מלוא הנזקים, בדיוק כמו שתובעים בארה"ב ארגוני טרור ותומכי טרור על הנזקים. הסינים חייבים לשלם, ולשלם עם ריבית גבוהה על המצב, אם העולם חכם, ותבוני, הוא צריך להחזיר את סין, באמצעות חרם כלכלי כולל, לתקופת האבן, לפחות 3,000 שנה אחורה.
אמנון ט. | 02.04.20
4.
המודיעין האמריקאי צודק
מספיק היה לראות את קצב העבודה של הקרמטוריומים בווהאן ואת ערימות האפר, את הריסוס ברחובות ואת המשאיות הצבאיות (שאולי פינו גופות) ,על מנת להבין שהמספר האמיתי גבוה בהרבה. מה שהסינים צריכים להסביר עכשיו זה - למה ממשיכים למכור בשווקים עטלפים אם המחלה באה מהם? (המשך המכירה מראה שאולי המחלה לא באה מהם...).
תגובה ל-1 | 02.04.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת