אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

העיר שנזן היא הראשונה בסין האוסרת על אכילת כלבים וחתולים

48 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

37.
נבלות
כל אותם מדינות אשר נפגיעו לעשות חרם כלכלי סין . יש לתבוע אותם על כל הנזקים. וכל יפה הנפש התעשרו על חשבון הציבור. בכל מדינה .צריכים להחזיר את התעשיה למדינה ש כדי שיהיה עבודה לכולם. אותם יפה הנפש החזירים עיבירו את התעשיה שלהם לסין בגלל שכר של עובד מקבל בסין שכר רעב כל אותם אלה אשר התעשרו על חשבון המסכינים בתנאים תת אינושי . הם היו עבדים עבור העשירים האלה בושה כל מה שמעניין אותם זה היה שכר הכי נמוך בעולם. זה העונש הם קיבלו משמים עכשיו אתם בוכים על ההפסדים תרגישו את זה .
שרה | 04.04.20
29.
חבל שזה רק בעיר אחת בסין ולא בכל המדינה
זה פשוט לא נתפס לאכול חתולים וכלבים זה ממש כמו לאכול בן אדם,בעלי חיים שאנשים מגדלים בבית,כמה אכזרי זה חיות כל כך עדינות ,רגישות חברותיות למכור אותם בכלובים לצורכי אכילה חסר מה לאכול??נקווה שלאחר המגפה העולם ייראה טוב יותר אנשים יהיו רגישים וטובים יותר שבת שלום.
רחל | 03.04.20
28.
הגזענות מתחילה ביחס שלנו לבעלי חיים, לחלשים ולמסכנ
ברגע שהאדם חושב, הכל פה בשבילי, אני בעל הבית ואני לא אתחשב בשום בעל חיים אחר ולא רק זה, אני גם אגרום לו לסבל פיזי ונפשי, פה המוסר לא קיים. תחשבו על זה כשאתם רודפים אחרי ביצים ונוגסים בבשר של תרנגולת או פרה שכל רצונם היה פשוט לחיות.
ביום שנפסיק להשתמש בבעח, משהו ישתנה | 03.04.20
21.
טבעונים
ידוע שטבעונות מורידה את רמת המשכל וגורמת לטיבעונים להאמין באמונות טפלות. ולהפוך לדת שמנסה להמיר את דתם של אחרים. רוצים להיות טבעונים תהיו לבריאות ??? בני אדם צדו ואכלו בשר לאורך כל הדורות . פתאום באים כמה פלצנים המציאו את הגלגל. החליטו שזה לא בריא...לא מוכח ? ואין סיבה להאמין לזה טבעונות קישקוש שצריך בכל הזדמנות להתנגד לו... בתקיפות מי שהורס את העולם זה אתם. לא נכנס לפרטים בתגובה הזו אבל יש סיבה טובה מאחורי כל אמירה... נקודה.
בשרטעון | 03.04.20
19.
זוועות
הסינים עם אכזר מה שהם עושים לכלבים חתולים ויתר החיות זה השטניות בהתגלמותה מטגנים כלבים חיים על מחבת שהכלב צורח לשמיים פושטים את עורם כשהם בחיים שורפים אותם עים חייזר מבפנים וכמה שהם יותר סובלים כך הם יותר נהנים מפלצות אדם מצידי שיזרקו עליהם אטןם
סימונה וילף | 03.04.20
17.
הוגשה בישראל תביעה יצוגית נגד סין
בית המשפט המחוזי בת"א יאלץ להכריע האם לאשר בקשה לאישור תביעה ייצוגית נגד סין בגין התפרצות מגפת הקורונה בסך 100 מיליארד שקל – כך עולה מבקשה לאישור תביעה ייצוגית שהוגשה ביום ג' לבית המשפט. הבקשה הוגשה על ידי עמותת הרצליה למען תושביה הטוענת באמצעות ד"ר שמואל סעדיה ועו"ד עמית המפל כי הם מבקשים לייצג את כל אזרחי ישראל שנפגעו לטענתם מהתנהלותה הרשלנית של סין.
מאיר שפיגלמן | 03.04.20
9.
העיר Shenzhen
היא הצעירה בערי סין, מרכז טכנולוגי ותעשייתי, המושכת את בוגרי האוניברסיטאות, הצעירים משתחררים מצורת החיים של הוריהם שרובם חיו בכפרים או בערים קטנות, הנהירה מהכפר אל העיר (לה התנגד מאו) הצעידה את סין מאז מותו של מאו ב 1976 למה שהיא היום, עם חרוץ המנוהל היטב (יחסית לשאר העולם) לא פלא שהיא העיר הראשונה שעושה צעד זה,
שמשון 1948 | 03.04.20
3.
ציד חיות בר לשימוש ברפואה הסינית המסורתית
אני הייתי שמח לו בנוסף לאיסורים הנ"ל הם גם היו אוסרים על שימוש בכל מיני תרופות אליל למיניהם שמקורן בקרניים של קרנפים או חטים של פילים... למעשה, חיות בר רבות נמצאות כעת על סף הכחדה רק בגלל שהן ניצודות כדי לספק את הביקוש בשוק הסיני, ובשביל מה, הרי: א. השימוש ב"תרופות" כגון אלה הוא קשקוש. ב. אם הם ימשיכו לצוד אותן לא ישארו יותר חיות כאלה בטבע ואז הם לא יוכלו יותר להכין תרופות. ג. ישנן תרופות הרבה יותר יעילות שהוכחו מחקרית, אז בשביל מה צריך להרוג חיות בשביל זה ?
דן | 03.04.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת