אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המדריך לבחירת אוזניות לעבודה מהבית בימי הקורונה

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
את ה AKG קל מאד להשיג בארץ והן טובות מאד מנסיון
מתאימות להאזנה למוזיקה בעיקר בסביבה רועשת. הדגם המוצג בתמונה הוא לא אלחוטי ולא כולל מיקרופון מובנה. יש לציין שבמקרה של שימוש בסקייפ ותוכנות אחרות לתקשורת דרך המחשב אני משתמש באוזנייה איכותית של פלטרוניקס וזה עובד נהדר.
יורם | 09.04.20
11.
לשיחות עבודה, מה שקובע זה ביטול רעשים מהמיקרופון
ה Bose QC 35 2 מעולות לשמע אבל למעשה פחות נוחות לשיחות ועידה. איכשהו ביטול הרעשים של המיקרופון פחות יעיל, האנשים שאני מדבר איתם עדיין שומעים את הרעשים מסביב. לשיחות ועידה אני מעדיף בהרבה את הג׳ברה, המיקרופון מבטל ביעילות רעשי רקע, משמעותית יותר יעיל מה Bose
ראול | 09.04.20
10.
הסוני WH1000XM3 מעולות עם חיסרון אחד קטנטן
יש להם ביטול רעשים הכי טוב שיש, סוללה שלא נגמרת (כ 30 שעת), אופציה לחיבור עם כבל 3.5. הן נוחות, סאונד מעולה, טעינה עם כבל USB-C. היסרון היחיד שלהם הוא שהן לא מאפשרות חיבור לשני מכשירים במקביל. בשבילי זה עדין דבר שאפשר להתמודד איתו כי פשרות בביטול רעשים, בסאונד, בנוחות , בסוללה קשות יותר.
מ | 09.04.20
9.
האזניות של sony נבנו עם פגם ובלי אחריות
יש פלסטיק קטן מאוד שמחזיק אותן מחוברות. לא הייתי ממליץ לרכוש אותן, לחץ קטן על האזניות בתוך הקופסא שלהן ישבור את החלק שמחזיק את האזניות מחוברות, אני עובד איתן כרגע עם סלוטייפ. לא בנייה שמתאימה לאזניות כל כך יקרות ושום לקיחת אחריות מצד החברה.
עמירם | 09.04.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת