אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אמזון מחסלת את מוכריה ומעתיקה את מוצריהם

80 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

75.
גם רשתות הסופר בארץ ובעולם עושות שימוש כזה
כאשר הן מוכרות מוצרי מותג פרטי. כמו שופרסל, רמי לוי ויקטורי ואחרים או רשת כמו סופרפארם והרבה אחרות. אז סתם להאשים את אמזון שהיא עושה בדיוק מה שמליוני חברות אחרות עושות ועוד לקרא לזה ניבזות.....אז עצם המאמר הזה זו צביעות וניבזות. ובקשר להתארגנות עובדים....אז עבודה באמזון זה לו גזר דין בבית סוהר. כל עובד רשאי להתפטר וללכת לעבוד במקום אחר או להקים עסק עצמאי, זכות המעביד לשמור עצמו ובריאותו מסרטן כמו איגוד מיקצועי.
יוסי | 28.04.20
70.
קרינה וקורונה
אתם שקרנים ומקבלי שוחד. כגוף תקשורת אתם מחוייבים לספר רק את האמת ולאחר שבדקתם. אבל בכל כתבה שלכם הנוגעת לטכנולוגיה הסלולרית אתם תמיד מטעים את הקוראים ומשקרים להם, זו הפרה בוטה של תנאי הרישיון שלכם ותהיה תגובה על זה. קרינה סלולרית שזה בעצם קרינת מיקרוגל קשורה קשר ישיר להתפרצות וירוס הקורונה. תשאלו את מארק סטיל מדען מאנגליה וגם את בארי טוואר מומחה לנשק מיקרוגל ונשקי קרינה. מלבד זה, הפריסה בישראל של נשק המיקרוגל המכונה "אינטרנט מהיר" או "דור 5" החלה כבר מזמן. יש מספר ערים בישראל שבהן זה כבר הופעל.
אש | 27.04.20
45.
מדיניות החזרה - זו הסיבה לעבוד עם אמזון
לאחר חודש ויכוחים מול מוכר טלויזיה, הצלחתי להחזיר לו את הטלויזיה, תוך הפסד כספי, הובלה עצמית, וגם כשבחוק כתוב שהוא צריך לקבל חזרה (רכשתי דרך האינטרנט). לאחר אלימות מצד מוכרים בחנות אחרת, כשרציתי להחזיר דבר מה פעוט... החלטתי לא לקנות כלום מחנויות ישראליות, כל עוד יש לי אפשרות. לא הכוונה שישראלים לא ירויחו, אלא השירות, כל עוד לא ילמדו מהו שירות, מבחינתי... שלא ימכרו כלום.
שי | 26.04.20
42.
אני אמשיך לקנות מאמזון, וכל היללנים כאן תלמדו לעמוד ברמה הנדרשת על ידי אמזון
אין על אמזון, לא סתם הם מספר אחד, כל היללנים שחושבים שיכולים לעשות קופה ולנצל את הפרייארים הישראלים ופתאום מבינים שזה לא עובד דרך אמזון, תאכלו את הלב. אמזון מספר אחד! בשרות לקוחות! במהירות האספקה! באמינות! קניתי מהם כבר מאות הזמנות וכשיחזרו לשלוח לישראל, כולם ימשיכו לקנות אצלם.
לקוח ישראלי מרוצה | 26.04.20
35.
מה כבר אפשר לצפות מג'ף בזוס, את אישתו הוא זרק
זרק את אישתו הנפלאה שתמכה בו לאורך כל השנים, מאז שהיה צעיר חנון לא מקובל, לטובת השכנה ממול. וזו המדיניות שהוא מנחיל לארגון הענק שלו - השתמש וזרוק. להבדיל פייסבוק וגוגל ממש לא כאלה, הבדל של שמיים וארץ בתרבות האירגונית. להיפף, אלו חברות שרק נותנות ונותנות במינימום מחיר עבור השירות שלהן.
רוני | 26.04.20
31.
ההבדל זה שלאמזון יש יכולת לראות מה המוצרים הכי מוכרים
ההבדל זה שלאמזון יש יכולת לראות מה המוצרים הכי מוכרים כי הם רואים את הנתונים של המוכרים שלהם. הם אז מייצרים מוצר מתחרה. מורידים את המתחרים לתחתית הרשימה וגם את המחיר. מייצרים לעצמם מלא ביקורות חיוביות שככל הנראה ממש לא אמיתיות כי מדובר במוצרים פח!
גמול מאמזון | 26.04.20
29.
כמוכר באמזון - הלוואי וזה היה נעצר בזה!
אישית אמזון "גנב" ממני סחורה שהפקדתי במחסן שלו לצורך שליחה ללקוחות שלי! ומכר אותה בעצמו תוך שהוא שולח מהמלאי שלי ולוקח את כספי המכירה לקופה שלו!!! ( יש הוכחות ברורות! ) שהוצגו על ידי העורך דין שלנו, ורק אז הכסף הוחזר והעניין הופסק! מוצר מוביל אחר נסגר בטענה " לא בטוח" אולם אמזון המשיך לרוכש ולמכור דרכנו את אוצו מוצר לא בטיחותי, בכל העולם!!! ולא איפשר לנו למכור אותו!!! אני כעובד חדשות לשעבר מחזיק על אמזון אפילו מידע "כלכלי" שהוא מרמה! את הרשויות בארהב וכן בכל העולם! שבגללו המדינות לא מקבלות את המס שמגיע להם! אשמח לספק את זה לכל דורש, הלוואי והיה ניתן לתבוע את אמזון יצוגית ( למרות שלדעתי החוק ששונה בישראל מאפשר את זה כי יש פגיעה ישירה במס הישראלי! ) אוסיף שאחת הבעיות הקשות שיש בתחום, זה עורכי הדין שמתמחים באמזון, הם, שומרים על הפרנסה שלהם ולא מוכנים לחשוף את האמת! ושיחה כזו יש ברשותי!
kobi ben ezra | 26.04.20
19.
למספר 2 - לקנות מהשכנים ובישראל? למה? יש כמה סיבות שלא
קודם כל, השירות המזעזע נתחיל בזה. יש אחריות בין לאומית למוצר? יש אחריות שמגיעה לך? אם אני קונה בארץ יודע מה השירות? השירות זה שאני צריך לקחת חצי יום חופש, לנסוע לסניף לאנשהו למסור חבילה או לאחר לעבודה ואחר כך לחכות שבועיים שמישהו יחליט אם מגיע לי או לא. יודע איך זה עובד באמאזון? מתחילים מזה שאומרים לך "בוקר טוב אלוהים" ומשם, קח סטיקר משלוח חינם אלינו ב DHL והופ, אתה רואה תכסף בחשבון ומקבל מוצר חדש או קונה אחד אחר בזיכוי וכו'. הכי מצחיק? אני מקבל מוצרים מהר יותר ממשלוח פנימי בישראל, איך זה? קניתי עכשיו מוצר לפניי שבוע, רק היום קיבלתי וזה במשלוח דרך חברת נאמן, עשה לי טובה. לוקח מארה"ב אותו הזמן.
חכם יותר | 26.04.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת