אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

טראמפ משיב מלחמה לטוויטר: מאיים לסגור את הרשת החברתית

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
המשך 3
טראמפ ציטט היום את איש טוויטר לשעבר יואל רוט, שאמר שהחברה אכן הפלתה ומפלה את טראמפ. הצו המנהלי של טראמפ להגבלת כוחן של הרשתות החברתיות מנסה לתת פירוש חדש לחוק משנת 1996 המגן על הרשתות מתביעות משפטיות. גם מי שלא תמך בנשיא בענין סקארבורו, תומך בו בנושא טוויטר, וחושב שהם מנסים להתערב בבחירות.
גדעון  | 28.05.20
7.
המשך 2
זה לא נושא חדש, מזמן פורסם שקליפורניה מאפשרת לכולם להצביע האם זה נכון? ברור שטראמפ לא יעשה משהו דרסטי נגד הרשתות החברתיות, כי זה ינכר את הצעירים עוד יותר, כאשר רובם ממילא נגדו. אבל צפויה יותר רגולציה ומגבלות חדשות על הרשתות. לפייסבוק וטוויטר גישות שונות, כאשר פייסבוק נייטראלית ולא מסמנת שום פוסטים. צוקרברג אפילו התראיין בפוקסניוז והגן על טראמפ. פייסבוק לא רוצה להיות השופטת בין הצדדים, לעומת זאת, מנכ״ל טוויטר ג׳ק דורסי אומר שסימון פוסטים הוא לא נקיטת עמדה מצידם.
גדעון | 28.05.20
6.
אין לכם מושג בנושא, כך כותבים
מה יעשה הצו המנהלי של טראמפ נגד טוויטר❓❓❓ בדקות האחרונות הודלף עותק הצו המנהלי, המאשים את טוויטר ופייסבוק בצנזורה. בעצם הצו אמור להיות כנגד כל הרשתות החברתיות, לאחר שטוויטר סימנה את הודעת טראמפ על טפסי ההצבעה בדואר בקליפורניה. הסימון Fact Checking ו״מטעות בפוטנציה״ אומר שהטוויט לא אמין ויש לבדוק את תכנו. טראמפ טען בציוץ שלו שמושל קליפורניה שלח טפסים לכולם גם למי שלא זכאים להצביע, כולל בלתי-חוקיים. ״הוא שלח טפסי הצבעה לכל מי שגר בקליפורניה, לא משנה מי הם ואיך הגיעו לארה״ב״. (המשך)
גדעון | 28.05.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת