אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האמת על העבודה מהבית - לפעמים זה סיוט

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
לעבוד מהבית זה לא כזה מציאה.
עובדת בחברת הייטק גדולה. לעבוד מהבית זה לא כזה מציאה. בהתחלה זה נחמד להרוויח שעת שינה אחת בבוקר, אבל אחרי כמה זמן מחילים להרגיש את 4 הקירות סוגרים עלייך. לפעמים עוברים ימים שלמים בלי לדבר עם בני אדם פנים אל פנים. יושבים בבית תשע עד שש לפחות, וזה אומר שסופגים פחות אור שמש. בגדול, זה דיי מדכא בטווח הארוך. אולי זה מתאים למי שיש לו משפחה, מפיג את הבדידות, אבל אולי גם הם סובלים מסיבות אחרות.
N | 27.07.20
15.
הדרך הנכונה
נכון להיום אין אפשרות לרכז את כל העובדים במבני משרדים ענקיים במרכז . הדרך הנכונה והיעילה היא מעבר לשלוחות אזוריות בכל הארץ . לדרך הזו יתרונות רבים . 1. חיסכון בעלות המשרדים , בפריפריה עלות המשרד לפחות 50% פחות מהמרכז 2. חיסכון בזמן הגעה לעבודה . החיסכון הוא לעובד ולמעביד . 3. אפשרות להשתלבות בעבודה בעיקר לנשים אחרי לידה שרובן עוזבות אחרי הלידה . 4. שמירה על העבודה המשותפת . 5. במקרה של הדבקה לא כל החברה מושבתת . 6. הורדת הפקקים בכבישים . בשיטה הנל רק יתרונות היא עובדת בהצלחה במס מקומות בעולם .
ישראלי | 17.07.20
14.
ההבדל הוא הילדים
ההבדל המרכזי בין עבודה מהבית לפני הקורונה ועכשיו זה נוכחות הילדים ......גם מי ברגיל לעבוד מהבית באופן חלקי או מלא מורגן לדחוס את שעות העבודה לשעות בית הספר ואז לזמן החוגים. כאשר הילדים שם כל יום כל היום והמנהלים מצפים לחלוקה ופיריון לא זהים, גבוהים מאלה שהיו לפני הקורונה, אז אנחנו בבעיה
מאיה לבנון  | 17.07.20
10.
שילוב ... 60/40 עבד לי הכי טוב.
בהרבה מקרים בבית הרגשתי שאני עובד הרבה יותר קשה מבמשרד ... היום נמתח בלי גבולות. לפעמים חסרה קצת האינטרקציה עם עוברים אחרים ולפעמים בבית הצלחתי לעשות משימות שדרשו ריכוז רצוף לאורך זמן דבר שבמשרד אני מתקשה כי כל כמה דקות קורה משהו. לכן מבחינתי (ולדעתי גם מבחינת המעסיק) צריך לשלב ולהנות משני העולמות. אבל מעסיקים לא תמיד רואים את זה כך.
מ | 16.07.20
5.
עבודה מהבית זה מאוד נוח. אבל...
לא מבזבזים זמן על ארוחות צהריים, על שיחות סמול טוק מעיקות, על תור בשירותים, על חיפוש חדרי ישיבות... אפרופו ישיבות - הפכו להיות סופר יעילות, לא מזבזבזים זמן על כל ההתארגנויות שיש בישיבות פיזיות במשרדים. אבל... לפחות מהחוייה שלי - קשה להיות במוד של עבודה ברצף של 9 שעות כמו במשרד, התוצאה היא שהעבודה זולגת לשעות הערב המאוחרות\סופשים כי פשוט התפוקה לשעה יורדת. בנוסף, חסרה לי ההשראה שקיימת בעבודה במשרד. למרות כל זה - אני מעדיף לעבוד מהבית, כי היתרונות עולים על החסרונות. אני מקווה שבמהלך הזמן אשתפר מבחינת ניהול זמנים. מבחינת המעסיק - אין הבדל, התפוקה היא אותה תפוקה.
יואל | 15.07.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת