אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

טראמפ אובססיבי לטיקטוק ולא בהכרח מהמניעים הנכונים

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
כל אפליקציה שיוצאת מסין היא סוס טרויאני פוטנציאלי למפלגה הקומוניסטית על פי חוק
לא מדובר פה בחוקי "דלת אחורית" לשימוש ממשלות במקרה של חשד בפלילים או בטחון לאומי בתחומי המדינה, מדובר בחוקים שנועדו לקבע קניין מלא של הממשל הסיני על כל מידע שדולה האפליקציה, משמע האפליקציה היא אמצעי ריגול פר אקסלנס לטובת המשטר הסיני. אם אתם רוצים לבחון את זה נסו לפרסם באפליקציה ביקורת מופגנת כלפי המשטר הסיני- הטיהור האתני של האויגורים, המחאות בהונג-קונג, הדיכוי של טיבט והעצמאות של טיוואן... מהר מאוד תגלו מה זה השתקה ותבינו מי מושך בחוטים. האפליקציה הזו היא עוד כלי של פרופגנדה רכה בו המשטר הסיני מנרמל את העריצות שלו ועל ידי כך להרדים אותנו במערב אל מול האיום המזדחל הזה. השנאה לטראמפ פשוט משמשת אותם למיסוך הסכנה הזו.
גיל | 02.08.20
3.
אפליקציית ריגול מהדרגה הראשונה
ביצעו הינדוס לאחור של האפליקצייה וכמות האינפורמציה שהיא שואבת ומעבירה לשרתים סיניים היא מטורפת, בסדרי גודל יותר מפייסבוק ואחרים. https://www.boredpanda.com/tik-tok-reverse-engineered-data-information-collecting/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=organic בעברית ובקיצור: כל הפרטים הטכניים הכי קטנים על הטלפון רשימת כל האפליקציות שהתקנת כל נתוני הרשת שלך, כתובות וכו' כולל שם רשת הוויפי המקומית שלך מיקומי GPS האם פרצת את הטלפון או לא (root) התוכנה יודעת לקבל קובץ ZIP מאתרי החברה ולהריץ אותו על הטלפון שלך בלי בקרה של גוגל. התוכנה מתגוננת אקטיבית נגד נסיונות הנדסה לאחור ומשנה התנהגויות על מנת שלא יזהו מה היא עושה
א | 02.08.20
2.
מי שמכיר את עולם האפליקציות יודע ש
הסיכון שכרוך בשיתוף המידע האישי של המשתמש אכן יכול ליפול לידי הממשל הסיני. האפליקציה דורשת גישה להמון פרטים על המשתמשים (כמו מיקום, גישה למיקרופון, זיהוי מכשיר וכו'). היות והחוק בסין הוא כזה שכל חברה היא כפופה לממשל המקומי ועליה לסור לבקשותיה, לא מופרך הרעיון שלממשלה הסינית תהיה גישה למידע אישי על מיליוני אמריקאים. מכאן המרחק בשימוש לרעה במידע זה או לריגול הוא קצר מאוד. כמה שטראמפ קטנוני ונוטר טינה, אני לא מאמין שהוא פועל מתוך נקמנות על התרגיל שעשו לו כמה משתמשים. האיום התאורטי הוא לגמרי לגיטימי ולא אופתע אם הממשל הסיני מעבד ומשתמש במידע שיש בידיו כבר בימים אלה לצורכי ריגול.
יאצק | 02.08.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת