אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הטיפים שיסייעו לכם להתקין בעצמכם מערכת בית חכם

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
בית חכם אדם עצלן
ככל שאנו הופכים את החיים שלנו לאוטומטים כך הופכים לאט לאט לבטטות כורסה. בית חכם מונח סקסי מאוד הנוחות מאחוריו מוטלת בספק יש אי אלו פיצ'רים נחמדים ויש גם מטומטמים בנתיים הכי מטומטם שראיתי זה פתיחת ארון מטבח באמצעות פקודה בפלאפון רק שכחו לציין שאשכרה צריך גם לגשת במילא לארון לקחת את הצלחת כאמור פיצ'ר לחובבי טכנולוגיה בעיקר
אריק | 22.08.20
7.
בתים חכמים לא צריכים להיות תלויים בחברות מסחריות
יש מחיר לתלות במערכות הנשלטות באפליקציה. אין שמירה על פרטיות ולעתים חברות נסגרות(לרבות הישראליות הקטנות) ונשארים עם מערכת לא פעילה. מערכות הבית החכם הטובות ביותר אינן תלויות באף גורם. יש היום הרבה מערכות כמו home assistant, gini או openhab שמאפשרות שליטה ואוטומציה אמיתית לבית החכם וכל ללא התלות בשום חברת ענן או גורם מסחרי.
נעם | 22.08.20
2.
בית חכם
כתבה מגניבה ממש, מגיל קטן תמיד רציתי בית חכם שניתן לשלוט בו בצורה קולית או מחוותית (תנועה) ראיתי אצל חבר שהוא עשה זאת באמצעות אלקסה של אמזון וזה עובד נהדר. כמו כן זה משהו שבהחלט ההיתי עושה בבית שלי או בדירה שכורה אך שוב מטעמי הבטחה ופרטיות ההיתי משלב מוצרים מסויימים ובהמשך התקדמות ההבטחה להוסיף. החל משליטה בתאורה, מזגן, דוד, "קומקום" בשלב הראשוני וכן הלאה למערכת הבטחה לבית, שליטה על הדלת ומוצרים נוספים..
ברמנול | 22.08.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת