אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הסמוראי שניצח 15 מטוסי אויב בו זמנית - בלי לירות אף כדור

66 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

55.
רקע נוסף על סקאי
מפקד חיל האויר היפני סיפר לי שכשהיה טייס בדרגת סרן הוא נכח במפגש של טייסים אמריאים עם סקאי. האמריקאים הביאו עימם מתרגם אולם סקאי דיבר ביפנית מסורתית שהמתורגמן לא הבין. עקב כך הקצין היפני היה המתורגמן בפגישה. סקאי זכה לכבוד רב מצד הטייסים האמריקאים ונחשב על ידם לטייס ולוחם וירטואוז. ביפן מוכרת התופעה של אדם יוצא דופן וחריג בחברה המסורתית - החורג מהמוסכמות, נלחם בכוחות עדיפים, ובבדרך כלל מת מוות הירואי... למזלו של סקאי הוא שרד ומהווה עד היום מופת ודוגמא גם בחברה הפציפיסטית היפנית.
בן יוסף | 23.08.20
28.
נקודה לבדיקה
כתבה מאלפת, כרגיל. נקודה אחת ראויה לבדיקה: אף מטוס לא מסוגל לטוס הפוך במשך זמן ארוך. בוודאי לא הזמן הדרוש לטוס 1000 ק"מ. שאיבת הדלק מהמיכלים נעשית באופן רגיל מחלקם התחתון. במטוסי קרב יש התקנים מיוחדים שמאפשרים שאיבת כמות קטנה של דלק למנוע גם כשהמטוס טס הפוך. אך מדובר על זמן של סדר גודל של עשרות שניות.
משה | 22.08.20
8.
Japanese pilots
Asians have time after time been proven to be excellent aviators. The pilots of the Japanese aircraft carriers that attacked Pearl Harbor were the best of the best; however, after The Battle of Midway where most of those highly trained pilots who went down with the sinking carriers, the Japanese were having a hard time replacing them with fresh pilots due to the length of time that it took to train naval aviators through the old school low capacity training system (due to naval traditions) and availability of aircraft as opposed to, the training system put in place which was, modern, super professional and efficient in training air cadets consisting mainly of university graduates .
TIMMMY | 21.08.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת