אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

Jfrog הישראלית מגיעה לנאסד"ק - וחושפת מספרים

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
כל הכבוד - מחמם את הלב לראות איך מכלום עושים פה חברה שמעסיקה
ומפתחת דברים. רק חבל שכל המיסים בישראל בסוף הולכים כדי לממן מגזר ציבורי שמן ועצלן ומגזר חרדי לא יצרני . רמת מיסוי כזאת ישראל הייתה צריכה להיראות כמו סינגפור או הונג קונג ובמקום זה אנחנו נראים כמו חור מזרח תיכוני מצחין. כל הכסף הולך לממן אפסים בשירות הציבורי .
רוברט | 26.08.20
12.
2 עניינים שקפצו לי לעין...
אם רוב החברות הגדולות בעולם כבר הלקוחות שלהם, מה הפוטנציאל צמיחה שלהם? מאיפה ייצרו 10%-15% גדילה בשנה? אישית אני אשים את הכסף בחברה שהצליחה להיכנס לעשירית מהגדולות במשק ולא 90 אחוז. שנית, פתחתי מחשבון. 60% מהחברה שייכת למשקיעים, 25% להנהלה..מה שמשאיר חלק קצת עלוב של 15% על 400-500 עובדים לפי הפרסומים השונים...קצת מעליב. ואם 60% שייכת לקרנות שונות, זה אומר שהם דחפו להנפקה כי הם רוצים לצאת החוצה מההשקעה. יותר מדי נורות אדומות...
עמרי | 25.08.20
11.
חברה טובה עם שאלות
החברה היא טובה עם דרישות אדירות מהעובדים (24/7), אבל המזל הגדול זה כניסה לתחום שלא ממש עניין את הגדולות עד לא מזמן. אבל, הצמיחה שלהם, בעיקר בזמן הקורונה שהקפיצה דברים מהר מהצפוי, לא ממש מרשימה. והבעיה הכי גדולה היא ההסתכלות קדימה, איך להם אופק של פי 10 או 100, הם מאד מוגבלים באספקט הזה ובעיקר כשהתחרות בתחום מתחממת.
מעניין | 25.08.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת