אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גם בעבודה מהבית - הנטל שוב נופל על הנשים

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
כמעט בלתי אפשרי
אפילו שהעולם התקדם המצפון שיש לנו כאימהות תמיד גדול יותר , ואני מוצאת את עצמי סחוטה נפשית בין התפעול של הבית עם הילדים ובין העבודה ...שהנושאים שעומדים על הפרק איך להחזיק את העבודה ולהיות יעיל לצד המעסיק על מנת לעמוד כלכלית בעומס הבלתי נתפס במדינה ובאותה נשימה להיות לצד הילדים בעת הלימודים במהלך היום ולהכין ארוחות... הסוף של כולנו יהיה רע אם כך זה ימשך ...
אישה | 03.10.20
9.
תגובה ל- 8
כתבות ו"מחקרים" פמיניסטיים מהסוג הזה גורמים לאנשים להפסיק לקרוא עיתונים ואתרי מדיה. אישית, אני לא מכיר מציאות שבה אבות לא מעורבים בגידול ילדיהם. אבל מכיר הרבה מקרים שבהם אמהות מעדיפות לא לעבוד או לעבוד בחצי משרה "כדי להיות עם הילדים" ובפועל מבלות בחדר הכושר, בתי קפה ושופינג. חוץ מזה, יש כל כך הרבה ארגוני נשים וכל כך הרבה נשים שמתפרנסות מ"גנבו לי, שתו לי", שהחרטוטים האלה כנראה יימשכו - כי למה לפגוע בפרנסה של כל כך הרבה אוכלות חינם?
משועשע | 03.10.20
8.
שיתוף והידברות
מדהים לקרוא תגובות שוביניסטיות ומיזוגניות כאלה. יש תכונות וכישורים שנשים טובות בהם יותר ויש כאלה לגברים. גם נשים דואפות להגשמה אישית ולמיצוי פוטנציאל ולא רק גברים. זה לא רק עניין של שכר קידום ותיגמול אלא גם של ביטוי אישי והגשמה עצמית. אני מאמינה שבני זוג, נשים וגברים, ולא רק, צריכים לשוחח על תפקידיהם בניהול משק הבית וגידול הילדים להסכים על חלוקת עבודה ותפקידים תוך התחשבות הדדית ולנהל את חייהם באופן דינאמי לפי הצרכים שלהם. בתקופת משבר ולחץ המציאות הופכת תובענית יותר ולכן ההידברות חשובה כפליים.
פסיכולוגית תעסוקתית | 03.10.20
5.
תגובה ל 3: חחחח ללמוד לדרוש מגבר? מה לגבי לדרוש מעצמך? מתי פעם אחרונה
קמת ואמרת - אני אשיג את זה ולא על חשבון של מישהו אחר? מתי קמת ולמדת משהו? או יצרת משהו בעצמך, שלא מהכיס של אבא/בעל/חבר? תהיו עצמאיות, אחרת ה "שוויון" המהולל שלכן לא יהיה אף פעם נגיש, לא משנה כמה חוקים מפגרים תקדמו. אף אחד לא יכול להשתין במקומך, רק את.
אא | 03.10.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת