אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"אין אצלנו יותר מכסת ימי חופש, כל אחד יכול לקחת כמה שרוצה"

120 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

119.
נראה לי שלא מבינים פה
הוא מאפשר לעובדים לצאת לחופש. כמה שהם רוצים. מה עוד אתם רוצים? הרי בכל מקרה - גם בתאילנד - הם יעבדו פה ושם. אז נותנים להם לטוס. לחופש, להורים בחול, ליוון - ולהיות. לטוקבקיסטים פה ממש כואב על הביטוח הלאומי, שלא יראה עוד כמה ימים כהכנסה. בחברות האלה גם ככה מקשים לפדות יותר מידי ימי חופש
יואלאז הוא נותן להם לטוס | 18.10.20
95.
בקיצור שמו לעובדים יעדים מאוד אגרסיביים
אולי בלתי אפשריים, כך שהם לא יכולים לקחת חופשות, ושללו מהם צבירת ימי חופש. פגעו בעובדים וככל שני מבין בניגוד לחוק חסכו על העובדים עמדות עבודה, שיקימו לעצמם ועל חשבונם משרד מהבית. אני מקווה שכשתסתיים הקורונה ויגדל הביקוש לעובדים טובים העובדים יעברו לחברות פחות נצלניות
חיים  | 12.10.20
93.
הוא עובר על חוק העבודה והמנוחה
הוא לא יכול לבטל את החוק של ימי חופשה שנתיים שמגיעים לעובד והם נגזרים מהוותק של העובד בחברה , זה כמו להחליט שאצלו בחברה מותר לעבור ברמזור אדום , זה שטויות שלא יעמדו בפני שום בית דין לעבודה , יש חוקים במדינה הזאת וגם לחברה הזאת שאולי בטעות לא מכירה את החוק . הוא בכלל מנסה לטשטש את נושא החופש דבר שהוא בלתי מתקבל על הדעת .
יהודה | 12.10.20
92.
מדהים, מה אתם בוכים הוא צודק
ימי חופשה נועדו כדי שהעובד יצא לחופש, לא כדי שלעובד יהיה עוד חיסכון. לפי הכתוב נראה שמספר ימי החופשה לעובד גדלו מהשינוי לא פחתו, הם כן מחייבים את העובד לנצל את ימי החופש שלו - דבר שהוא ראוי וחכם. אתם רוצים תוספת לשכר תנהלו מו"מ על תבנו על כול מיני קומבינות של צבירת ימי חופש הדבר הזה בסופו של דבר דופק גם את העובד שלא לוקח חופש ועובד בלי הפסקה וגם את החברה שחייבת להפריס סכומי עתק לכסות את המחויבויות של ימי החופש. מדהים איך אנשים קואים כתבה ולא מבינים, הוא שהם קוראים רק כותרות. ל-48 כתוב במפורש שכול אחד יקבל את המינימום לפי החוק לכול הבכיינים הוא אומר במפורש: "כל אחד יכול לקחת כמה ימי חופש שהוא ירצה , ללא הגבלה. זה ייקרא personalised time off." חופש נועד כדי להיות בחופש לא כדי לעשות עוד כסף.
רמי | 11.10.20
89.
או שיש לו HR ויועצים משפטיים פנימיים גרועים או שהוא מסוג המנכ"לים שלא מקשיבים
שמתי לב שבהרבה חברות, HR הם אנשים לא חכמים שבמקום לפעול לטובת העובדים באנושיות והעלאת המוטיבציה, רק חושבים איך לדפוק את העובדים ונהנים מתחושת כוח פתטית על כך. יחד עם זאת, יש מנכ"לים ישראלים שגם אם HR כן מנסים להסביר שזה ישפיע לרעה וכן מנסים להילחם למען העובדים וגם אם המחלקה המשפטית תסביר להם שהם עושים דברים שיוצרים חשיפה לחברה, ילכו עם הראש בקיר נגד העובדים. יש מנהלים גרועים ישראלים שככה מתנהלים וההמלצה שלי פשוט להתרחק מסביבת עבודה רעילה ולא לעבוד במקום שלא דואג לך כעובד וכבן אדם.
2 אופציות | 12.10.20
88.
עובדים אויבים בשכר
עובדים= אוייבים בשכר. המצב‏ במשק נוצר בחלקו הגדול על ידי העובדים  התחמנים, הנצלנים והבכיינים. ‏ כל חוקי העבודה לצידם שלא לדבר על 20 ארגונים "שמגינים" על זכותיהם ,המדינה כרגע משלמת  בנדיבות רבה לכולם על שנים שנתנה לעובדים חוקיות וליגיטימיות להתעמר במעסיקהם. שיהיה למדינה ולעובדים בהצלחה... הרוויחה זאת ביושר ...
בעל עסק שקרס | 11.10.20
84.
מפחיד
מקווה שלא אצטרך לעבוד בחברה כזאת. אין בושה?! דווקא בזמן הקורונה עובדים יותר בגלל המעבר לעבודה מהבית ועוד צריך לקחת מהעובד את ימי החופשה שלו?! ולגבי הפיטורין כי עדיף להיות אובר פרנואיד... בינתיים 90 משפחות איבדו את פרנסתם אבל למי אכפת? נשמע בן אדם ממש אבל ממש דפוק שלא שם על המשרתים אההה סליחה העובדים שלו.
עובד בתחום | 11.10.20
81.
אנשים אשכרה מגיבים בלי לקרוא
החברה פיטרה עובדים בתחילת המגיפה ובתקופה של חוסר וודאות בכלכלה העולמית כצעד הבראתי מונע עובד יכול לקחת כמה ימי חופש שהוא רוצה בלי להתקמצן ולחסוך - כמה ימים שהוא רוצה באישור מנהל!!! הדממה מאולצת לכל החברה כמה פעמים בשנה כדי שכולם ינוחו תקראו לפני שאתם מגיבים אלא אם מתחבא אינטרס אחר מאחורי התגובות שלכם הייתי שמח לעבוד בחברה שכזו.
עובר אורח | 11.10.20
79.
אין חדש תחת השמש
ראיתי מגמה דומה בסטארט אפ שעבדתי בו לפני עשרים שנה, שעיקרה היה ניצול ציני של המצב בכדי "להתייעל". ואותם עובדים טובים במחיר זול שהגיעו בזמן פיצוץ הבועה, עזבו מהר מאד כשהמצב השתפר ואיתו התנאים שיכלו לקבל במקומות אחרים. למותר לציין שלא הייתי הולך לעבוד במקום כזה. ואם כן, הייתי מגלם את כל אותן שעות עבודה נוספות והיעדר ימי חופש באמצעות דרישת שכר גבוה יותר.
הייטקיסט משכבר הימים | 11.10.20
78.
יש פה בעיית חוקיות בכל קנה מידה
1. הכרזה פתאומית כזו מבטלת למעשה ימי חופשה צבורים ולחברה יש חבות בעניין זה. הלכה למעשה, כעת החברה יכולה לפטר עובדים ללא תשלום ימי החופשה הצבורים. 2.זה לא כלכלי להחזיק מערכת שכר בארה״ב לכל סטייט. מה תעשו מחר כשעובדים יחליטו לעבוד מקסיקו או הקריביים? 3. בחברה שאני עובד בה, יש ימי חופש בלתי מוגבלים, התפוקות גבוהות ואין חריגה הנורמה בלקיחת ימי חופשה. לא איפשרו לעובדים לעבור לסטייטס שאין לנו משרד בהן אבל במידה ויש העובדים יתומחרו בהתאם לסטייט שעברו אליה (מפתח בשיקגו יקבל מה שמקבלים בשיקגו ולא בסן פרנסיסקו). המנכ״ל הוסיף ימי חופשה חברתיים אחת לחודש, ימי הטענה מחדש. מה לא קיבלנו ובצדק: 1. תקציב לריהוט משרד ביתי (ניתן לקחת ציוד מהמשרד, כסאות מוניטורים וכו׳). 2. השתתפות מעסיק בהוצאות חשמל, חימום ותקשורת. 3. אין ולא היתה הסעדה.
מוטי | 12.10.20
70.
חברה מדהימה עם גישה חיובית. פספסתם את הנקודה
מדהים כמה האצבע קלה על ההדק וכמה שליליות אופפת אותנו הימים אלה. חברה מדהימה, אמנם עובדים קשה והרבה אבל מעולם לא דרשו ממני משהו שהמנהלים שלי לא דרשו מעצמם. מעולם לא עבדתי בחברה שלעובדים שלה ככ אכפת מהעבודה שלהם ואחד מהשני. עשייה עם משמעות אמיתית ורצון לעזור ולקדם אחד את השני ואת החברה. לנושא החופשות- הסיבה לשינוי נבעה מדאגה לעובדים שלא מימשו את ימי החופש שלהם אז שינו את הגישה שכל עובד יכול לקחת כמה ימי חופש שהוא רוצה ובנוסף, קבעו יום חופש כל חודש לכלל החברה כדי שכולנו נתאוורר. גאה בכם סייסנס ❤️
Dikla | 11.10.20
68.
תשובה ל49 ועוד
לגבי איך עושים כתבה מפרגנת, ב 5000 שקל בכלכליסט אתה יכול לקבל כלבה מצויינת. הרבה מהמנהלים המפורסמים פשוט משלמים כדי לקבל חשיפה. אני מנכל של חברה קטנה וממש נגעלתי לקרוא את דבריו של המנכל. היום קוראים לזה חזירות קפיטליסטית. כשהבנתי שהקורונה בדרך והחוסר נוחות של עובדים לנסוע ברכבת לפני הסגר עברנו לעבוד מהבית , הדאגה שלי היתה בריאות העובדים ומה עושים כדי לשרוד ולעבור את התקופה הכי טוב שאפשר. ולשמחתי הצלחנו לעבור את התקופה. הפריון של כולנו עלה ועשינו דברים מדהימים.
מנכל  | 11.10.20
67.
חברה למען העובדים (מה אתם בכלל מבינים??)
לא מבין אותכם מה זה התגובות האלה ? מה אתם יודעים על מה שהחברה עושה למען העובדים וכמה משקיעים ? יש חברות שלא עברו פיטורים בתקופה הזאת ? ועדיין החברה מגייסת. ולממורמר/ת שרשם על לירון שזאת יוזמה שלה.. מאחל לך מישהו ב HR שידאג לך כמו שלירון יודעת ובכלל צוות HR מדהים. בקיצור חברה מדהימה עם יחס אנוש מהטובים שיש והמתחשבים ביותר שיש נתראה בהנפקה 😘.
י פאקינג ס | 11.10.20
65.
תגובות הזויות..
אני בסייסנס מעל שנתיים וזו אחת החברות היותר מדהימות לעבוד בהן. התגובות כאן הזויות ולא נכונות בעליל...בתקופה המטורפת הזו הדגש של ההנהלה לגבי טובת העובדים היה בעדיפות ראשונה..החל מהמנכל לHR היה ברור שישנה נכונות לתמוך ולהקל על המעבר עבודה מהבית עד כמה שאפשר. שמחה להיות חלק ממקום עבודה כזה מתחשב ואכפתי. דווקא בזמנים כאלה נמדדים מנהלים טובים ולא התאכזבתי לשניה :) תודה סייסנס
Omi K  | 11.10.20
57.
אני מקווה שאתם משלמים מעל הממוצע בתעשיה כי התנאים שלכם נשמעים על הפנים
קודם כל פיטרתם ואז שאלתם שאלות. תודה בזה שניצלתם את התירוץ לקיצוצים, ועכשיו שהתרגלתם לעבודה לצד הקורונה מה עם המפוטרים? מישהו חזר? לא נשמע שמעניין אתכם מהעובדים שלכם. מה זה הדבר הזה "ימי חופש איבדו את המשמעות שלהם"? ברצינות? אתה חייב לעשות בדק בית רציני כי מה שאתה מתאר פה זאת סביבת עבודה נוראית.
רפוליקו | 11.10.20
55.
בעיניי הכתבה רק מאשרת את מה שידעתי עליהם לפני
הגעתי לסדרה של ראיונות עבודה עוד כשהם ישבו בנמל תל אביב, והרעיון הטכנולוגי נראה מאוד מסקרן ומתקדם - ממסד נתונים סופר יעיל שמאפשר ניתוח במהירות גבוהה. אבל אז ראיתי את עמדות העבודה שנדחסו לשטח מינימלי, חדר ישיבות הזוי בצורת משולש בשטח מטר וחצי, את העובדים הלחוצים שמתרוצצים ומתפרצים לשיחות אחד של השני, אפילו לראיון עבודה התפרצו עם משהו דחוף "אני רק שאלה". הרגשתי אווירת האופן-ספייס אפילו בשירותים שאין שם הפרדה בין נשים לגברים, הרחתי ריחות של האוכל המחומם מהמטבחון שמתפשטים בכל החלל בצהריים. בקיצור המצאתי איזה תירוץ עלוב והסתלקתי משם. אפילו יותר גרועים מצ'ק-פוינט.
אחד שהתראיין שם | 11.10.20
53.
כל היחצ היה עובד לטובתו אם היה מוסיף דבר אחד. אפשרות לבחור
נכשל. והרעיון מיועד לכישלון. חברה שכופה על עובדיה נורמות חדשות רק כי הם חושבים ש"עובדים רבים" לא מצליחים להתנתק מעבודה לגמרי כשהם בחופשה וממשיכים לעבוד, לא תגייס עובדים. אז מה הם טוענים בעצם? שלמרות שהחוק מחייב שעובד כן יצא לחופש כל שנה (יש מינימום ימים שהוא חייב לקחת גם אם אינו רוצה) ולמרות שבחופש עובד לא אמור לעבוד, הם מקבלים את זה. ומצד שני למרות שהם מקבלים מעל ימי המינימום בחוק אבל הם לא מנצלים אותם אלא פודים אותם מה שהחוק מאפשר מעבר למינימום בשנה ועד מקסימום צבירה, הם לא יקבלו יותר. כמו הפוליטיקאים שבחצי משפט הראשון מסכים עם הסקרים כשזה נוגע ליריבו ובחצי השני לא מקבל את הסקרים כי זה לרעתו. יאללה ביי
מלך ישראל | 11.10.20
52.
עכשיו אחרי שרצתם לפרסם את זה- אז עוד סיבה לא לעבוד אצליכם
לא רק שפיטרתם והרעתם תנאים, עכשיו עם פירסום הכתבה הורדתם פלאים את ערך המותג של העובדים שלכם. עכשיו כל עובד לשעבר שלכם שיחפש עבודה, יסתובב עם עננה של מישהו שהתפשר על עבודה אצליכם- כנראה שלא מצא משהו יותר טוב
ננה | 11.10.20
45.
חברה עם DNA פגום, לא להיתקרב!
ואני אומר מתוך נסיון, אם לפני זה היו לי ספקות כי אני נוטה לחפש בעיות אצלי קודם ולא להאשים את כל העולם, אחרי כתבה הזאת אני מבין שאינטויציה שלי שוב לא מטעה אותי. חברה הזאת הרבה דיבורים, הרבה אמריקן סטייל, הרבה ״טקסים״ על חשבון זמן של העבודה, בסוף נגמר שמצפים ממך להשאר שעות מאוחרות ומרימים גבה אם אתה הולך ב 17 ולהיות זמין גם בשעות הפנאי, למרות שזה לא מוגדר בתפקיד!! לפטר עובדים בתקופה כזאת, עלק חברת יוניקורן שמנסה לחסוך כמה אלפי דולרים כי חצי מהם מאוקראינה בכלל! למה עושים להם פרסום בכלכליסט, זה כתבה שלישית לפחות ואם כבר פרסום אז הכתבה הזאת היא פרסום שלילי. :) !!
רון | 11.10.20
36.
נשמע שהוא לא מבין את התעשיה שהוא פועל בה ואת השוק היום
ימי חופשה נדיבים זה חלק מחבילת השכר והתנאים שמביאים עובדים טובים לחברה. אדם שכל כך כואב לו שעובדים פודים את ימי החופשה שלהם, עד שהוא ממציא דרכים לגדר את ימי החופשה שהם יכולים לפדות, זה אדם שלא צריך לנהל עובדים/ צריך לפטר את ה HR שמייעץ לו. לכפות על עובדים שלך ימים ספציפיים במהלך החודש שבהם הם מושבתים מעבודה, זה מגוחך ומרגיז עובדים. אתה אולי מתאים לנהל מפעל בתחילת המהפכה התעשייתית אבל לא ממש חברת טכנולוגיה ב 2020. אם יש לי סידורים ביום מסוים, או לחילופין יש לי לחץ בפרויקט בימים אחרים בחודש, מה אתה כופה עלי חופשה בימים ספציפיים? אתה לא מכבד את חופש הבחירה של העובדים שלך, את הגמישות ואת הכבוד לזמן שלהם, אז הם יצביעו ברגליים ויעדיפו חברות שמכבדות את הצרכים הפרטיים שלהם, כמו היכולת לבחור מתי לעשות סידורים ולהנות מימי חופשה נדיבים (ולהחליט לבד אם מתאים להם להשתמש בהם לחופשות או לשמור אותם לסיום ההעסקה ולפדות אותם). מי שלא מבין שזה חלק מתנאי העסקה בשנת 2020 ומתייחס ככה לעובדים, לא מבין HR, לא מבין את הטרנדים והמגמות. מעולם לא היית אמור למדוד נוכחות ושעות, אלא רק לבדוק תפוקות וכישרון.
. | 11.10.20
33.
מנהל ששכח שהחברה בנויה מעובדים ולא רק ממנו.
הוא בטח חושב שהוא "שיחק אותה" והצליח באיזה תירוץ עלוב להרע את התנאים לעובדים שלו. חלק מהעובדים קלטו כבר ויברחו בהזדמנות הראשונה. כמו שאנשים כתבו פה התעשיה קטנה, ואנשים לא שוכחים כל כך מהר, התקופה לא קלה אבל היא תעבור. בהצלחה בגיוס עובדים מוכשרים.
דור - מהנדס חשמל/מחשבים | 11.10.20
31.
עולם העבודה מידרדר
בגלל כל הטכנולוגיה, זום, לפטופים, ווטסאפ, אז יש ציפיה של מנהלים שתהיה זמין לעבודה 24/7, מתי שרק בא להם. המנהל שלי מטריד אותי בשבתות, בשעות לילה מאוחרות. כבר אין גבולות, והחוצפה הולכת וגדלה. אתה בחופש? לא בדיוק. אתה בחופש עד שנצטרך אותך ואז תתחבר לזום. מה הבעיה? עבדת שעות נוספות בשבת? לא תקבל תשלום כי המציאו את הטריק הנצלני של שכר גלובלי. עכשיו גם מישהו מנסה לבטל את החופשים, כי ממילא החופשים הם לא חופשים כי מטרידים את העובד בחופשים. אז בוא נבטל חופש.
מנהלים שלא ברא השטן | 11.10.20
30.
מזל שקראתי את הכתבה חסכתי ראיון בחברה ללא חופשות
מעביקים שימו לב: לא לשנות כלום, ישר מזהים קמצנים ורוח מפקד שלא רוצים לעבוד אצלו בחיים. לא לשנות תנאים מלפני הקורונה: לא לבטל 10ביס/סיבוס לא לבטל ימי חופש לא לבטל ארועי חברה (אחרי הקורונה) לא לבטל ימי העשרה לא לבטל חניות אם עדיין מגיעים למשרד בימים מסויימים לא לבטל אוכל במטבחים תשאירו את זה כמו שזה, רק תקלו על כמות ימי העסקה ומקום מגורים כך תזכו לעובדים מאודרים חיוביים שנותנים תפוקה ולא יברחו מכן למסץעסיק שכן מבין שץאיך צריך להתייחס לבני אדם.
מתעניין | 11.10.20
29.
נשמע מזעזע וגם קצת לא חוקי
איך אפשר להגיד שאין יותר מכסת חופש? רק חופש מזום? הפרשנות הפשוטה ששיחת טלפון, עבודה עצמאית על המחשב וטחינת העובד עד דק מותרת.. העיקר שהמצלמה סגורה. מזעזע אין מילה אחרת. עשיתם לנו טובה כדי לדעת אצל מי לא כדאי לעבוד. חברה נמדדת כשקשה לה אם פיטרת בשנייה שהתחילה קורונה גם יציבות אין אצלכם. בקיצור עבדים מודרנים והפעם גם בלי חופש בחוק.. עצוב פשוט עצוב..
נשמע מזעזע וגם קצת לא חוקי | 11.10.20
24.
לא הייתי הולך לעבוד שם
עם הנהלה חסרת ביטחון שרצה לזרוק עובדים עם קופת מזומנים שמנה רק כדי לשפר דו"חות רווח ולהראות טוב יותר. הייתי שמח אם היתה רשימה שחורה של חברות שהתנהגו פח לעובדים שלהם ללא הצדקה עסקית בתקופת הקורונה ובכלל, שנדע להיזהר לכשיגיעו ימים טובים יותר.
יואב | 11.10.20
22.
הייתי אצלם פעם אחת, נראה לי שמכל החברה הדבר הכי מגניב שם זה הברזי בירה
הוא שוכח שלנו המפתחים יש אלטרנטיבות טובות יותר בחברות שלא מחליטות לעובד מה טוב בשבילו אלא משאירות את זה לעובד, רוב החברות העלו את התנאים בתקופה הזאת והם מורידים - מנכ״ל עם טעות אחרי טעות, יש לי הרגשה שזה לא יחזיק. אני מתרחק מחברות שיש למנכלים שלהם שמשות זורחות מהישבן. מסכנים העובדים.
שמיל | 11.10.20
19.
אין לו יועמ"ש? הוא לא יודע שזה לא חוקי?
וגם נשמע שמבחינת HR זאת חברה מאוד לא נעימה. הוא אומר שמקודם חייבו את העובדים לנסוע למשרדי החברה בחו"ל? למה? אם אין הכרח, למה סתם להעיק על העובדים שלך נסיעות מיותרות, כשהיום כל העולם עובד (עוד לפני הקורונה) באמצעות מיילים, שיחות ועידה ווידאו. ועכשיו הוא גם חושב שאם העובדים שלו טוחנים ולא ממש זוכים לצאת לחופש כמו שצריך, אז לקבוע בחוזה תנאי עבדות?! כן, זאת זכות חוקית של העובדים שלך לפדות בסיום ההעסקה את ימי החופשה שלא ניצלו. עצוב מאוד שאתם לא מאפשרים באמת לאדם להנות מהחופש שלו והוא נאלץ לעבוד גם בחופשה. וחבל שאתה לא מבין שזאת עדין זכות חוקית שלו וזה ששינית את החוזים לא משנה את זה שאלו זכויות של העובדים שלך. לא יודע אם אין לך יעוץ משפטי פנימי, אבל כדאי לך מאוד לקחת, כי נשמע שהולכים לתבוע אתכם ובצדק. אין דבר כזה לא לתת ימי חופשה (לפחות את המינימום שקבוע בחוק) ואם כבר חברות רציניות נותנות הרבה מעבר למינימום של החוק. זה חלק מתנאי העסקה ומה שחברות מציעות וזה שעובדים פודים את זה עם הפרידה זאת זכותם המלאה.
אמורה להיות חברה רצינית, לא? | 11.10.20
14.
בצער לי גישה זו מוחקת א. מרחב הגבולות והזמן
העתיד יוכיח כי גישה זה גורמת להנצחת מצב בו העובד מחובר שלא מרצונות 24/7 למקום עבודתו. החלוקה בין זמנו הפרטי לעיסוקו המקצועי ימחקו. מצב סה יגרום לנזקים קשים בטווח הארוך, הן במצב המשפחתי של העובד והן במצבו הפסיכולוגי. אז שהאדון היקר לא יתרבר יותר מדי...
דב | 11.10.20
10.
ימות העולם לא הייתי עובד בחברה כזו...
העובדים בחופש והבוסים רודפים אחריהם והם צריכים לענות זבום, אז הגאונים הגיעו למסקנה שאנשים אוהבים להתחבר לעבודה כשהם בחופש ועלו על הפטנט שבו נבטל להם את הימי חופש... פשוט עבדות ביזיונית, אין מצב שבעולם שהייתי עובד שם, אין סיכוי. גם עם הריח הראשון של המשבר, כשהם טחונים בכסף, בלי לברר בכלל כמה המשבר הזה עמוק, באינסטינקט הראשוני שלהם היה לזרוק עובדים לכלבים ואז לבדוק כמה המשבר באמת חמור. אפס נאמנות וסימפטיה לעובד, סתם כלי בשבילם. לברוח ממקום כזה כמו מאש, אפילו לא תמורת שכר גבוה
מהנדס תוכנה | 11.10.20
8.
יזכרו לכם את זה . שוק המפתחים בארץ זו ביצה קטנה. פיטרתם 80 סתם
והמנכל הזה מודה בטעות אבל לא מתנצל . אגב - למי שחושב שכמות ימי חופש בלתי מוגבלת היא ברכה - אז זה ממש לא נכון. ברוב החברות שעושות את זה זה כבר הפך לקללה. תוקעים לך מלא משימות ולא מעניין אותם שתיקח חופש. תקח חופש אבל תסיים בזמן :) וזבש"ך שבא לך לקחת חופש . גיטלאב גיטהב אלסטיק ועוד חברות מהסוג הזה זה דוגמא כמה המצב הזה ממש לא לטובת העובד. תשאלו מי שעובד/עבד שם
אחד שיודע | 11.10.20
4.
עוד אחד שחושב שהשמש זורחת לו מלמטה
עובד שבא למקום עבודה מתעניין גם בתנאים הסוציאליים ולא חות מכמה שקלים תעביר לו לחשבון. הוא רוצה לדעת שמגיעים לו xימים לא לראות את הפרצוף שלך בשנה ולא לענות לך למייל או לזום. האמירות שלך אוויליות ומבישות ומעידות על ניתוק שכלי ממציאות או יהירות נוסח אמריקאי בזוי
קומט | 11.10.20
3.
הקורונה ככסות לבעיות
"אנשים לא מתנתקים במהלך החופש אז בעצם לא צריך חופש" - נו באמת, אז במקום לתקן את הבעיה התרבותית מבטלים לכולם את היכולת לצאת לחופש בזמן שהם שולטים בו ולא החברה. פשוט תגידו את האמת - המצב קשה כלכלית כי בניגוד לכל האחרים אנחנו לא מצליחים למנף את המשבר ולכן לוקחים מימי החופש והמחלה, וגם לא נממן מעבר בתוך ארה"ב למי שלא מסוגל לעמוד בעלות מחייה בוואלי. בדבר אחד הוא צודק אבל: עדיף לעובדים שם להיות אקסטרה פארנוידים ולחפש עבודה אחרת כבר עכשיו
א.י. | 11.10.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת