אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סטארט-אפ ישראלי של יוצאי צ'ק פוינט הצליח לעצבן את פאלו אלטו נטוורקס

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
ל15
אורקה לא כל כך קטנים ויש להם לא מעט כסף. גם אם ישרפו חצי מיליון דולר על התביעה ( וזה המון) זה לא יגרום לחברה למות. אגב, היה תקדים בעבר שהתובע הכללי של ניו יורק תבע את Mcafee על סעיף כזה וניצח. ומה שאורקה ישלמו בהוצאות משפט, ירוויחו פי 10 בערך השיווקי של זה. ת׳כלס, מהלך גאוני שלהם
מיכאל | 25.10.20
15.
ההשוואה לפסיקת Yelp לא רלוונטית ואף בית משפט לא יקבל אותה
לא מדובר פה על "צרכן" אלא על מתחרה, ולא על מוצר צריכה אלא על תוכנה ארגונית המוגנת בזכויות יוצרים. לכן גם ההשוואה לגרטנר לא רלוונטית - הם גורם ניטרלי, לא מתחרה. בכל EULA של מוצר כזה ישנם תנאים כדי להבטיח שלא נעשה במוצר שימוש לרעה, כולל סקירות פומביות. ו-EULA, בהגדרתו, מגדיר תנאי שימוש למשתמשי קצה. מעבר לכך, אם פאלו מחליטים לתבוע את אורקה, מספיק עצם ניהול המשפט כדי לקבור סטארט אפ קטן. הם יכולים לפתוח תביעות בכמה גאוגרפיות ולא חייבים לזכות בתביעה. אורקה טיפסו על עץ גבוה וייתכן שזו טעות שתעלה להם בחיי החברה. ועם כל זאת, קשה שלא להנות מכך שפאלו אלטו, שתמיד שיווקו את עצמם תוך השמצת צ'ק פוינט, מקבלים קצת חזרה.
יוסי | 25.10.20
12.
מישהו חשף סוף סוף את השקר...
פריזמה פתרון שמחבר טלאי על טלאי כמה רכישות של סטרטאפים. המנכ"לים של Evident וTwistlock, שניים מ3 החברות שהן חלק מהפתרון של פריסמה שפאלו רכשו, עזבו את פאלו. מנסים לספר כאילו זה פתרון מלא, אבל יש מעט תוכן והרבה סיפור, במחיר מופקע. טיפ - אם אתם לקוחות של פאלו, רק תגידו שאתם בוחנים אורקה. תקבלו מיד 90% הנחה. כנראה שיש להם סיבה לחשוש.
יחזקאל | 23.10.20
11.
חטא היוהרה של חברות סטארטאפ
לסרוק vm ודיסקים באופליין לא נותן שום מענה לאיומי אבטחה מתקדמים אשר ברוסץב המקרים רצים ב Run time . הפתרון של Orca לכל היותר לא מזיק ויכוך לתת איזה ראיה כללית על המצב אבל ממש לא כפתרון ראשי או משני בהגנה וניטור סביבת ענן . פאלו אלטו קנו כמה חברות והטמיעו כחלק ממערך הפריזמה שלהם אשר מספק פתרון מלא ונכון יותר . אורכה זה פיצ'רון קטן מפאלו אלטו , אז איפה ההשוואה ?
מאיר | 23.10.20
10.
אף פעם לא התרשמתי מפאלו אלטו נטוורקס
באמת חברה שאף פעם לא הרוויחה דולר, שנולדה על השמצת מי שהיא מחזיקה ממנה מתחרה. חברה שאוסרת לפרסם השוואה של המוצרים שלה למוצרים מתחרים כנראה יודעת למה היא עושה את זה, כנראה שהיא באמת נחותה מהמתחרים ולא רוצה שידברו על זה. לא מאמין שאיסור כזה הוא חוקי בכלל, הרי כול בחינת רכש רצינית כוללת השוואה בין החלופות, אז מה פאלו אלטו רוצה שנאמין להם ולא נבדוק את התחרות :-) מגוחך ומראה על חשש אמיתי של פאלו אלטו מהשוואה. לא ראיתי שפאלו אלטו תבעו את גרטנר על השוואה לג'וניפר למשל: https://www.gartner.com/reviews/market/network-firewalls/compare/juniper-networks-vs-palo-alto-networks
רמי | 23.10.20
6.
Yelp law
נראה את פאלו אלטו משכנעים בית משפט בקליפורניה למנוע פרסום השוואתי. אם ישארו להם לקוחות, שיסכימו לקנות מוצרים שיש בהם תנאים שכאלה. AB 2365, the so-called “Yelp law,” takes effect on January 1, 2015. It is designed to stop businesses from including clauses in their consumer contracts or terms of service agreements prohibiting the consumer from posting negative comments or reviews online. Such non-disparagement provisions have been increasingly used by businesses who are acutely aware of the effect negative reviews can have on their bottom line.
לא כל תנאי חוזי תקף | 23.10.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת