אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

eBay פרסמה כתב חידה טכנולוגי כדי לגייס עובדים: תוך יום אלף מועמדים התחרו על 20 משרות

84 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

65.
מקוה שישקיעו בשיפור המימשק שלא השתנה כבר עשור וחצי
וכולל דברים לא הגיוניים (כדי לבטל הזמנה צריך לבצע החזרה ולסמן שלא הגיע, גם אם הגיע). כמו כן, כל עוד אין דירוג נראה לעין של הסוחר (שיטת הכוכבים לא שווה הרבה) וחיוב להחזיר כסף למי שלא קיבל מוצר, ימשיכו להציף אותם רמאים. מזל שיש פייפאל שמזכה.
עכג | 03.11.20
19.
כל התגובות של הישראלים הממוצעים
כל התגובות של הישראלי הממוצע, הקוזק הנגזל, הביביסט וזה שלא סיים 12 שנות לימוד, ״מי בכלל רוצה לעבוד שם?״ אמירות כאילו אתם לפחות עומדים מאחורי המשאית זבל ולא מאחורה בג׳ורה. כמה רגשי נחיתות, כמה חוסר הבנה שמדובר בתרגיל שיווקי וכמה מסכנות של אנשים שמרוויחים משכורת מינימום עם אישה מכוערת (ע״ע הזאב מוולסטריט). ישראבלופרים.
מצחיק | 02.11.20
6.
אם אלף פתרו תוך שעות מעטות מרגע שפורסם כנראה מדובר בחידות קלות מאד
וזה עוד כשיש תמריץ מאד נמוך להשקיע בפיתרון כי זה רק איביי ומשרות בג'אווה. לא משהו שיימשוך אנשים סבירים להשקיע זמן. כך שמדובר כנראה רק בגימיק פירסומי. או מה שיותר סביר - הקשר בין ההודעה לעיתונות למציאות הוא רופף. שלא לומר שקרים בלי בושה. סומכים על זה שעיתונאים בארץ לעולם לא יטילו ספק בהודעה שקיבלו לפירסום ולא יבצעו שום בדיקה מינימלית.
: | 02.11.20
1.
כולה איביי
למה צריך לדעת לפתור חידות? אתר גדול ומתפקד, DB גדול, אלגורתמי התאמה (שיש בכל מקום). בטוח שהם גם צריכים אנשים טובים, אבל לא צריך להיות גאון או מבריק בשביל העבודה הזאת. תגייסו גאונים - הם יישארו בשביל התנאים, אבל יהיו מתוסכלים. ואם אתם מבריקים - תמציאו משהו משלכם, או שתלכו למקום שממש צריכים אתכם.
אם רושמים "שם" בשם הוא לא מזהה כי זה הדיפולט | 02.11.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת