אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מפיצי העל של הפייק-ניוז: 25 אנשים הדביקו את כל הרשת

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
בית המשפט הפדרלי זה פייק ניוז?
היום החליט בית המשפט הפדרלי בארה"ב 4 החלטות לטובת טראמפ: בפלסינבניה, ג'ורג'יה ומישיגן. תקציר? ההחלטה מבקשת לעצור את ההליך הפורמלי ולאפשר להציג ראיות (ויש המון( על זיוף מערכתי של הבחירות. בית המשפט הפדרלי אמר. לא איזה בלוגר... אני שואל את עצמי אם הכותב כאן מבין שלא רחוק היום שהוא יעצר ויענש על פגיעה בחופש הביטוי תחת תת סעיף חדש - ניסיון לחרטט ולהכתיב תפיסת מציאות על בסיס מידע חלקי.
אני לא עיוור | 27.11.20
13.
כתבה ממומנת
כזה כתבה מגמתית פוגשים רק בהארץ, ששם אין קשר בין המציאות לדמיון. יש עדים בשבועה שמעידים על הונאה אחת גדולה בבחירות האלו, אבל לשיטת הכתב הכל שקרי. פייסבוק וטוויטר, אלו מפיצות הזבל הכי גדול בעולם. ממלמץ לכם לראות איך מייסד טוויטר מתפתל בניסיון להסביר לקונגרס למה הם לא מסמנים ציוצים שעוסקים בהכחשת שואה ואיומים מצד בכירי ממשל אירני להשמדת מדינת ישראל
פלוני | 27.11.20
12.
פייסבוק עצמם הם מפיצי הפייק ניוז ,הכי גדולים
מקדמים אג'נדה שמולאנית גלובאליסטית ,עם בודקי עובדות אותם חברות צד שלישי שממומנים על ידי בעלי עניין ,מצנזרים כל אחד שהוא נגד הנרטיב השקרי של הקורונה ששם עובדות על השולחן . מצנזרים את הפשעים של המועמד לנשיאות מטעם המפלגה הדמוקרטית שנחשפו לפני הבחירות . פשוט עושים שטיפת מוח טוטאלית .
יפת | 27.11.20
7.
מדהים כמה זה באמת עובד
ל-3 נו תן דוגמה אחת אמיתית לנושא ולא סרטון שמצאת ב-youtube שאין לו שום אסמכתא או הוכחה. ל-5 הסיפור עם רוסיה היה אמיתי הם אכן התערבו בבחירות שאלת המעורבות של טראמפ בסיפור לא באמת הוכחה לכאן או לכאן אבל מעורבות היתה וזו עובדה שלא ניתן להתווכח איתה. ל-1 חופש הביטוי קיים אף אחד לא מונע מהם להתבטא רק מונעים הפצה של מידע שיש חשש אמיתי שאינו נכון, אבל אם אדם יכנס לחשבון שמפיץ את אותו המידע הוא יראה אותו, עכשיו תסביר לי איך זה פוגע בחופש הביטוי? אולי בחופש ההפצה של המידע אבל בחופש הביטוי. מדהים בעיני שיש אנשים שבאמת מאמינים לדברים שהם כותבים כאשר הם מנוגדים לכל הגיון בריא זה כמו האנשים שטוענים שביבי הוא נצר דוד ולכן הוא מלך המשיח, נו תנו הוכחה אחת שהוא נצר דוד בסך הכל צריך כ-100 דורות מתועדים בשביל להוכיח את זה - שיהיה לכם בהצלחה!
ggg | 26.11.20
2.
זה לא קשה להעביר כל פוסט שלהם דרך בודק עובדות
לשחרר אותו להפצה רחבה רק כאשר הוא נבדק ועם הוא שקרי לשחרר אותו עם אזהרה חמורה כמו שעושים בטוויטר. אנחנו עכשיו רואים את התוצאות של הזלזול והחמדנות של פייסבוק. חצי מהרפובליקנים בארה״ב לא מקבלים את תוצאות הבחירות. איך ביידן יכול למשול ככה כשרבע מהמדינה חיים ביקום אלטרנטיבי.
שי | 26.11.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת