אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

העיקר המבוגרים, ולעזאזל הילדים

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
חייבים בתי ספר
הורים מופרעים תמיד היו ותמיד יהיו. אבל כשיש מסגרת חינוכית מישהו נוסף רואה את הילדים, לחצי יום לפחות (אם לא כוללים גם חוגים ותנועות נוער). הקורונה אכן יצרה מצב נוראי שבו ילד להורים שלא יודעים או לא מסוגלים להיות הורים נתון למרותם 24/7 אין אפשרות לאיוורו וההצלה בדמות חוק חינוך חובה, שהביאה את זה שכל הילדים לפחות הצעירים שבהם, היו בפיקוח כלשהו של מישהו- נמחקה לחלוטין.
טלי | 29.12.20
3.
תודה על הכתבה הזו אכן מה שקורה כאן זה הורים
שאשכרה מסרסרים בילדים שלהם כדי להרגיש בטוחים יותר בעצמם הורים שלא אכפת להם שידחפו מטוש לאף של הילדים שלהם כל שבוע (בדיקות בבתי הספר), בשביל הבטחה מפוקפקת שבית הספר יהיה פתוח בזמן סגר (מה שמתברר שהסרסרות הייתה לחינם), הורים שמכריחים את הילדים לשים מסיכות מסריחות על הפנים ולנשום בקושי, הורים שמפתחים אצל הילדים שלהם הפרעת ocd, עם כפייתיות ההיגיינה, חרדות מאנשים בכלל שחס וחלילה שעל המצפון שלהם לא יהיה מחלה או מוות של קשיש מאן דהוא חרדות ממחלות ורואים פנים זומבי כל היום הורים לא ראויים
נועה | 25.12.20
2.
עוון ואטימות לב
כתוב היטב ונכון כל כך. יותר מזה, הפכנו את הילדים למפיצי על, הנחנו עליהם את האחריות לגורל האוכלוסיה הבוגרת ועל מצפונם את חליי המבוגרים, עוול שאין דומה לו ויש לגנות בכל פה. התנהלות מזעזעת וחסרת הגיון או רגישות, מביישת את המדינה וכל פרט שמכפיף את ילדיו לטירוף הנוכחי.
ענת | 25.12.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת