אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המסיכות - הקרבה קטנה למען מטרה נעלה?

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
המסכה
היא כיסוי תחת לפוליטיקאי. אדם שמרגיש שהוא זקוק /מאמין ל(ב) מסיכה, שיחבוש אותה. (כך גם עם חיסון) מי ששם מסכה רק כנגד הקנס מבייש ומסכן את עצמו בתחלואים אחרים. האדם הבריא מבטא את עצמו דרך הבעותייו ותנועתויו מי שחוסם או נחסם בתנועותיו או הבעותייו נפגע בבריאותו. המוח זקוק לדם עשיר בחמצן כדי לתפקד בריא. בריאות האדם /ילד תלויה בדם עשיר בחמצן המסכה מונעת זאת ממנו ולא תעשה לך פסל ומסכה... זאת הבריאות. באסיה האוויר כול כך מזוהם(ואולי גם נפש האדם) אז אנשים, מתוך בחירה עוטים מסכות.
עפר | 29.03.21
3.
קשקשן
האנשים שמתו מקורונה גם מרגישים ״חנוקים״? נו באמת, רק מי שאין בו טיפת חמלה על האחר יכול להצדיק סירוב לפעולה מינימלית ולא פולשנית כמו עטיית מסיכה שיכולה להגן על אוכלוסיה בסיכון (חיסונים זהו נושא אחר). מה השלב הבא? מאמר שמספר כמה הוא מרגיש חנוק עם קסדת האופניים או חגורת בטיחות? ואולי כבודו רוצה לנסוע 100 קמ״ש בעיר כי הוא מרגיש שמגבילים אותו ופוגעים בחופש האישי שלו?
ברקו | 29.03.21
2.
המסכה היא אמצעי הגנה הטוב ביותר
המסיכה מגינה על מי שעוטה אותה. נקודה! במדינות אסיה הבינו את זה לפני הרבה שנים והרבה אנשים שמסתובבים ברחובות עוטים מסיכות בהתנדבות כדי לגונן על עצמם. כמו עם חגורות בטיחות ברכב, יקח זמן אבל גם ישראלים יבינו בסוף את היתרונות של המסיכה .
אחד מהעם | 29.03.21
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת