אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

החקלאות חשובה לכלכלה הישראלית כמו ההייטק

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
תגובה לספר 2
רק שתדע... רוב המים שבשימוש החקלאות הם מים מושבים מי קולחין שעברו אצלך בבית השימוש מקלחת ומטבח ואם אין חקלאות המים הללו יזרמו לים רוב שימוש המים השפירים בישראל ניצרך לשימוש ביתי ולא לחקלאות צריכת המים הביתית לנפש בממוצע בישראל מאוד גבוהה ובזבזנית (פי ארבע ממדינות שכנות לנו) תפוקת החקלאות מקוב מים שפירים מהגבוהות בעולם ומעל הכל עצמאות תזונתית נחשבת היום כביטחון לאומי
דודו חקלאי דור שלישי | 30.03.21
4.
בתור חקלאי לשעבר, הנה כמה תובנות
חקלאות דורשת ידיים עובדות. ועובדות קשה. והרבה שעות. ובשכר לא גבוה. לא לכולם זה מתאים, ובטח שלא למדינת ישראל, שבסופו של דבר - היא מדינה קטנה מדי ועם אוכלוסיה משכילה מדי. שטחי חקלאות נרחבים לעולם לא יהיו בישראל, וטוב שכך. אנחנו אוכלוסיה עירונית ומשכילה, ולא נוכל להתחרות בהודים או בסינים. הרעיון של צעירים שיעבדו בחקלאות מספר שנים הוא מעולה (האם צה"ל יסכים לוותר על כמה צעירים לטובת החקלאות?) אבל הרעיון שנהפוך למדינה חקלאית הוא הזיה. לא כל המדינות שוות. היתרון שלנו הוא יוזמה, השכלה, רפואה, מכירות והייטק. לא חקלאות.
גר בדרום | 29.03.21
1.
רעיון מצויין
אין ספק שאלפי אנשים ינהרו מהמרכז לפריפריה, כדי לעבוד בחממה 12 שעות ביום בחום ולחות, תמורת שכר נמוך מהממוצע בארץ. כל זה בשביל "עצמאות תזונתית" שזה שם מכובס לאיסור יבוא, הגנה על היצרן המקומי והעלאת מחירים והורדת איכות לצרכנים. אני לא מצליח להבין איך זה לא ימשוך את כולם.
אלכס | 28.03.21
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת