אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הייטקיסטים תתרגלו לקורקינט, אתם מתבקשים לוותר על החניה

58 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

58.
לא רק שמחייב את כל העובדים להיות בכשר קרבי ולגור קרוב
אלא נועד למקסם את הרווח של היזמים על חשבון איכות החיים של המשתמשים / המבקרים/ הסביבה {שהרי הם יצטרכו לחנות ע"ח מישהו אחר] עצימת עיניים צבועה וצידקנית שלא רואים כל יום. הבניין לא מסוכל אפילו להתיימר לתמוך השימושים הקבועים שלו. אם עובדים מהבית ולא צריך חניה - גם לא צריך את המשרד - ולהיפך - אם צריך את המשרד - צריך גם חניה. בכיה לדורות.
שערוריה נצלנית | 06.11.21
51.
פשוט עדר - החברות יפסידו עובדים טובים
המון חברות עברו בשנים האחרונות בתל אביב. כולן חושבות שכל האוצרות נמצאים שם. שאלתי מנהל שהעביר את החברה שלו מאזור השרון לתל אביב אם הוא הצליח לגייס יותר עובדים והוא ענה ש"ממש לא". אם הייתה תחבורה ציבורית טובה הייתי שמח להשתמש בה. אבל אם אין תחבורה ציבורית טובה, אין חניה וקונסים אותי על כניסה לרכב לתל אביב אני פשוט לא ארצה לעבוד שם. לפני שנתיים התראיינתי לאיזה חברה בתל אביב ושאלתי אם יש להם חניה. הם ענו לי ש"יש לנו חניה לקורקינט". פשוט מגוחך.
שכיר בהיי טק | 31.10.21
41.
פלצנות לשמה של "מנהלים" שלא רואים מטר את הנמוכים מהם בשרשרת
אל דאגה מקומות החנייה הקיימים בבניינים יוקצו למנהלים. לא איכפת להם באמת איך יגיעו העובדים למקום העבודה ואיך ומתי יגיעו הביתה לחיים. תחבורה ציבורית ראויה א י ן !! אמצעים בטחוים להגיע לעבודה: א י ן!! (לנסוע עם אופנוע/אופניים/קורקינט בכביש - ברור שלא בטוח (וגם לא במדרכה))
אזרח | 31.10.21
37.
באופן עקרוני קיימת בעיית הגעה אינהרנטית לאזה"צ בהרצליה
הפקקים שם הם לא דבר חדש וזה שיוסיפו על כך מחסור בחניה - מתכון לצרות ובכיה לדורות. הרעיון מובן בבסיסו ובדומה לרעיון האופן ספייס, נועד לחסוך עלויות למעסיק באיצטלה חברתית כזו או אחרת. רק שלא ניתן לסדר את כולם כל הזמן, ביחוד עכשיו כשתנאי המשחק השתנו מהותית בעקבות הקוביד. ולכן, כל שנותר הוא לאחל בהצלחה למועצת העיר שתיאלץ להתמודד בעתיד עם מצוקת החניה שתתהווה, כי אין ספק שזחיחות הדעת של מקבלי ההחלטות באפל והרצון למקסם רווח ישיר לחברה, אינו עומד בקנה אחד עם הצרכים העירוניים.
הייטקיסט ותיק | 30.10.21
34.
אחר כך מתפלאים שעובדים מתפטרים בהמוניהם.
ניראה לכם שאנשים עם המשכורות הכי גבוהות במשק, שהזמן שלהם יקר, ושיכולים להחליף מקום עבודה בקלות, צריכים את השטות הזו ? לבזבז שעות בהסעות האלה, להזיע ולהיפצע על הקורקינט, צריך לדלג מהר לסידורים ולאיסוף הילדים. תמשיכו לתקוע אג'נדות כפויות מלמעלה.
אילן1 | 30.10.21
21.
אני רוצה לראות את המנהלים מגיעים באופניים/קורקינטים בגשם
נשמע מאד אקולוגי וידידותי לכדור הארץ. מעולה. יש רק בעיה קטנה. קורקינטים ואופניים הם רעיון מעולה למי שגר ממש קרוב (למשל ל-ToHa). זו אינה אופציה למי שגר מחוץ לרדיוס של מספר ק"מ מהמשרד. בטח לא בימי החורף או בימי הקיץ הלוהטים. מה יש לחברות להציע? רכבת קלה? אולי ב-2027. מטרו? בדיחה עגומה. אולי 2040. נו באמת. אנשים לא אידיוטים ובטח לא פראיירים. אף אחד לא יוותר על רכב ולא יוותר על חניה
 | 30.10.21
20.
הם חושבים כנראה שהעובדים פראיירים
אתה לא יכול לעבוד על כל האנשים כל הזמן. יש כמה שיתעלפו רק מהזכות (המפוקפקת) לעבוד באפל, אבל בסופו של דבר, אנשים דואגים לעצמם. האם אפל, ובפרט הוועדה המחוזית שאישרה את התכנון של הפיל הלבן הזה, שמעו בכלל על "ההתפטרות הגדולה" בארה"ב ומבינים את מניעיה? בהיעדר אופציות תחבורתיות, אנשים לא יוותרו על הרכב. זה חלום באספמיה. לכן, הם פשוט לא יעבדו באפל, או בכל מקום אחר שאין בו חניה ו/או שקשה להגיע אליו
 | 30.10.21
13.
מה הבעיה לארגן לעובדים הסעות מהבית? לפי עיר?
אם רוב תושבי אינטל מגיעים מפתח תקוה והאזור פשוט צריך לארגן להם הסעות מהבית לעבודה והפוך, כמו תלמידים, הם בכל מקרה משאירים את הרכב מ 9 עד הערב בחניה, אז ככה פחות זיהום פחות פקקים, ויותר חניה לסוחרים ולאנשים שצריכים לעבוד עם הרכב.
אמיר | 30.10.21
12.
הסעה מהבית רק נשמעת טוב.
היא מגבילה אותך לשעות הגעה ועזיבה מאוד מוגדרות. אם יש לך ילדים שצריך לפזר לבי"ס או לאסוף, או לפזר לחוגים אחה"צ - אתה תקוע. אם יש לך סידור שחייב להיעשות באמצע השבוע - אתה תקוע. אם אתה רוצה או צריך להישאר שעות נוסםות - לא ממש תקוע אבל זה סיפור. כל זה נכון במיוחד למקום עבודה שאין בו תחב"צ זמינה בתדירות של כל 5 דקות. אבל הכי חשוב שיש כותרת שכוללת את השם "אפל". כי אפל ידועה כחברה שדואגת לעובדים שלה.... חחחחחחחח
 | 30.10.21
11.
אפל עושה טעות קשה
זה שהיא מוותרת על מקומות החניה, יחזור אליה כמו בומרנג. הסיבה היא התחבורה הציבורית הבעייתית. יהיו אנשים שהתנאי להיות מועסקים שם זה מקום חניה, והיא תאלץ לתת להם מקומות חניה אחרים באזור, בעלות גבוהה יותר ,ועל חשבון אחרים שיש להם מקומות חניה. חניה חינם באזה"ת בהרצליה? כנראה תעלם.
 | 30.10.21
9.
בקיצור, למי שגר בתל אביב דואגים וכל השאר שיתקעו בפקקים
ובחיפוש חניות. בסופו של דבר, כשמסתכלים על מצב הפקקים בגוש דן רואים שכל מה שרשום בכתבה לא באמת עובד. הסיבות הן א. כי חברות מתעקשות לפתוח משרדים דווקא בתל אביב במקום להתפרש קצת. ב. כי במיוחד בתקופת הקורונה אי אפשר לצפות מאנשים לעבור לתחבורה ציבורית.
רועי | 30.10.21
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת