אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המשא ומתן למכירת אינפיניט ממורי נכשל; החברה תפורק צילום: עמית שעל

המשא ומתן למכירת אינפיניט ממורי נכשל; החברה תפורק

החברה, שפיתחה התקני אכסון חיצוניים לטלפונים סלולריים, חייבת 1.97 מיליון דולר לקרן קראוס קפיטל. "נבחן את החברה ונפעל למכירתה כעסק חי", אמר ל"כלכליסט" כונס הנכסים של אינפיניט ממורי

29.11.2012, 15:57 | מאיר אורבך

חברת אינפיניט ממורי, שהיתה במשא ומתן למכירתה - נכנסה לפירוק בעקבות כשלונו. בית המשפט המחוזי בתל אביב קיבל היום (ה') את בקשת הפירוק שהגישה קרן ההלוואות לחברות טכנולוגיה קראוס קפיטל ומינה את רו"ח יואב כפיר לתפקיד כונס נכסים זמני להחברה.

קראו עוד בכלכליסט

בקשת הפירוק אושרה בעקבות חוב של כ-1.97 מיליון דולר של איניפינט ממורי לקראוס קפיטל. על פי מאגר המידע IVC גייסה החברה עד היום כ-11 מיליון דולר, בעיקר מקרן ההון סיכון הירושלמית JVP.

"כחלק מתפקידנו, נבחן את מצב החברה ונפעל למכירתה כעסק חי ככל הניתן לאחר אישור בית המשפט. מדובר בחברה מבטיחה, וצוות מצויין. לחברה טכנולוגיה רבה, מוצרים , מלאים ולקוחות", אמר ל"כלכליסט" רו"ח כפיר.

אינפיניט ממורי הוקמה ב-2008 על בסיס טכנולוגיה של סייפן הישראלית (כיום, חלק מחברת ספנשן) שעל פי IVC, עדיין מחזיקה חלקים בחברה. אינפיניט ממורי פיתחה התקן אחסון דמוי כרטיס זיכרון, שנמכר ב-2010 בעיקר למשווקי טלפונים בסין. יו"ר החברה הוא קובי רוזנגרטן, שותף בקרן ההון סיכון JVP, שניהל בעבר את חברת סייפן. החברה פועלת מראש העין ומעסיקה שישה עובדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות