אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלדין משלימה את רכישת SafeWord ומעלה תחזית הכנסות ורווח שנתית צילום: אוראל כהן

אלדין משלימה את רכישת SafeWord ומעלה תחזית הכנסות ורווח שנתית

העלאת התחזיות באה בין היתר בעקבות הרכישה אך גם משיפור הפעילות בתחומי הליבה של החברה; מעריכה שהכנסותיה בשנת 2008 יעמדו על 124-132 מיליון דולר, בהשוואה לתחזיתה הקודמת להכנסות של 112-120 מיליון דולר

04.09.2008, 14:35 | תומר קורנפלד

בתוך מאבק השליטה ההולך וצובר תאוצה סביב חברת פתרונות אבטחת המידע אלדין, השלימה החברה את רכישת קו מוצרי SafeWord תמורת 65 מיליון דולר ומעלה את תחזית ההכנסות והרווח השנתיים שלה. העלאת התחזיות הן לא רק בשל השלמת הרכישה, אלא גם משיפור בתחומי פעילות הליבה של אלדין.

רכישת קו מוצרי SafeWord הוכרזה בסוף יולי ונחשבת לרכישה הגדולה ביותר שביצעה אלדין עד היום, ונועדו לחזק את מעמדה של אלדין בתחום האימות וזיהוי משתמשים ברשתות ארגוניות. את קו המוצרים רכשה אלדין מחברת Secure Computing הנסחרת בבורסת הנאסד"ק לאחר שהחברה נקלעה למצוקת מזומנים. מכירות מוצרי ה-SafeWord הסתכמו בשנת 2007 ב-32 מיליון דולר.  

ינקי מרגלית יו"ר מנכ"ל אלדין, צילום: אוראל כהן ינקי מרגלית יו"ר מנכ"ל אלדין | צילום: אוראל כהן ינקי מרגלית יו"ר מנכ"ל אלדין, צילום: אוראל כהן

"אנו מרוצים מהשלמת העסקה ומצפים ליהנות מיתרונותיה באופן מיידי", אמר ינקי מרגלית, יו"ר ומנכ"ל אלדין. "SafeWord מוסיף לאלדין טכנולוגיה אמינה ביותר ונוכחות חזקה בשוק ובערוצי ההפצה, שיאפשרו לנו להציע ללקוחותינו מגוון רחב של פתרונות עבור צרכי האבטחה שלהם".

"ההודעה היום היא צעד חשוב נוסף ביישום התוכנית העסקית, הכוללת צמיחה אורגנית המלווה בהזדמנויות נוספות המחזקות את היצע המוצרים שלנו בתחום אבטחת מידע, תורמות לנתח השוק ולמכירות ומגדילות את המודעות למותג של אלדין. דירקטוריון אלדין והנהלת החברה בטוחים בכך שהמשך יישום האסטרטגיה ייצרו ערך עבור בעלי המניות".

בתוך כך, מעדכנת אלדין בפעם השלישית את תחזיותיה השנתיות. לאחר שתי אזהרות רווח בשנת 2008, מעדכנת אלדין את התחזיות, כלפי מעלה הפעם. אלדין מעריכה שהכנסותיה בשנת 2008 יעמדו על 124-132 מיליון דולר, בהשוואה לתחזיתה הקודמת להכנסות של 112-120 מיליון דולר, שניתנה בסוף הרבעון השני, ובהשוואה ל-105.9 מיליון דולר בשנת 2007.

הרווח הנקי המתואם (Non-GAAP) צפוי לעלות אף הוא ולעמוד בטווח של 67-77 סנט למניה, בהשוואה לתחזית רווח של 48-56 סנט שנתנה עד כה.

מנגד, אלדין מעריכה שהרווח הנקי החשבונאי (GAAP) צפוי לרדת ל-0-5 סנט למניה בהשוואה ל-36-44 סנט למניה, בעיקר בשל הפחתות של 3.9 מיליון דולר הקשורות ברכישה.

"אנו מעודדים מהפעילות הצפויה בהמשך 2008 בעיקר בשל רכישת SafeWord, שצפויה לתרום מיידית לרווחים על בסיס non-GAAP ברבעון הנוכחי. התחזית המעודכנת שלנו מאשרת את תוכנית העבודה עליה הכרזנו ב-30 ביולי, עם ההודעה על הרכישה, ומאשרת גם את הציפייה שלנו לכך שהרכישה תתרום לאלדין הכנסות, רווחים והזדמנויות צמיחה. יש לנו בטחון רב בתחזית שלנו ל-2008", הוסיף מרגלית.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות