אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורן יוניוב משיב לביהמ"ש: הפיכת יוניון לעצמאית עלתה לי מיליון שקל צילום: עידו אייזק

אורן יוניוב משיב לביהמ"ש: הפיכת יוניון לעצמאית עלתה לי מיליון שקל

יוניוב הגיש הבוקר את כתב ההגנה בתגובה לבקשת ביזיון בית המשפט שהגיש ראובני-פרידן לפני כשבוע. אמש הגיש משרד הפרסום תביעה כנגד יוניוב ושותפיו בסך 3 מיליון שקל

24.11.2008, 15:04 | מיטל זדה

סאגת יונייטד מסרבת לדעוך: ראובני פרידן הגיש אמש (א') תביעה כנגד אורן יוניוב, אילנה מונקה, סמנכ"ל יונייטד לשעבר ורועי רון, מנכ"ל יונייטד אינטראקטיב, על סך 3 מיליון שקלים. הבוקר הגיש יוניוב את כתב ההגנה שלו בתגובה לבקשת ביזיון בית המשפט שהגיש ראובני-פרידן לפני שבוע.

בראובני פרידן, שהגישו את התביעה לבית הדין לעבודה, טוענים כי "במשך החודשים בהם היה על אורן יוניוב, לפעול במרץ לשם השגת הפטור לחברת יונייטד, חבר יוניוב, יחד עם הנתבעים האחרים (רון ומונקה) לשלמור אבנון עמיחי על מנת לנצל את פקיעת הפטור, לנשל את התובעת (ראובני פרידן) מכל נכסיה ביונייטד ולהשתלט עליהם, תוך שימוש פסול בסודות המסחריים של התובעת".

בכתב התביעה מאשים משרד הפרסום ראובני-פרידן את השלושה בהפרת אמונים חמורה, הפרת חובת סודיות, גזל סודות מסחריים, תרמית, עשיית עושר ולא במשפט והפרת חוזה.

מנגד, משיב היום יוניוב כי הפרדת חברת המדיה החדשה שהקים, יוניון, ממערכות שלמור-אבנון-עמיחי וראובני-פרידן, עלתה לו כמיליון שקל. כזכור, ראובני-פרידן הגיש לבית המשפט בקשה להטיל על שלמור-אבנון-עמיחי ועל יוניוב, עונש בדמות קנס כספי או מאסר, על-פי פקודת ביזיון בית משפט. זאת כיון שלטענת ראובני הם לא עומדים בצו המניעה הזמני שנתן בית המשפט המחוזי שבוע קודם לכן, שאסר על שלמור להעסיק את יוניוב, במישרין או בעקיפין, בתחום רכש המדיה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות