אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מהדקים חגורה: ראובני פרידן וזרמון גולדמן מקצצים בעובדים

מהדקים חגורה: ראובני פרידן וזרמון גולדמן מקצצים בעובדים

ארבעה עובדים מראובני פרידן פוטרו לאחרונה ועוד חמישה עובדים נאלצו לעזוב את משרד הפרסום זרמון גולדמן. אודי פרידן: המשרד נערך לשנה לא קלה גם מבחינת כוח האדם

30.11.2008, 17:32 | מיטל זדה

סנונית ראשונה של המשבר הכלכלי מגיעה גם לכוח האדם בתעשיית הפרסום. שני המשרדים, ראובני-פרידן וזרמון גולדמן, נאלצו לפטר מספר עובדים בעקבות המשבר והמיתון הצפוי.

ראובני פרידן, הודיע לאחרונה על פיטורי 4 עובדים, מתוך מצבת כוח אדם של 90 איש. לדברי אודי פרידן, בעלי המשרד, יש הערכות לשנה לא קלה ולאור ההתפתחויות המשרד יערך בהתאם, גם מבחינת כוח האדם.

בזרמון גולדמן פוטרו 5 עובדים, מתוך מצבת כוח אדם של 78 איש. לדברי אילון זרמון, מדובר במהלך התייעלות, לנוכח המציאות הקיימת.

בשבוע שעבר הודיע משרד הפרסום פובליסיס אריאלי על פיטורי מספר עובדים, אך במקרה הזה מדובר בפיטורים על רקע שינויים במשרד, עזיבת מספר תקציבים ומעבר למשרד חדש.

בתעשיית הפרסום מדברים על פיטורי עובדים כצעד אחרון בתוכניות ההתייעלות של המשרדים. עם זאת ברור כי המיתון במשק שכבר הביא מפרסמים רבים, בעיקר בקרב חברות בשוק ההון, "להדק חגורות" ולצמצם בתקציבי הפרסום, יוביל בסופו של דבר את המשרדים לקיצוצים מסויימים בכוח האדם שלהם, גם במהלך השנה הבאה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות