אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שפילד יונייטד: הפסד של 3.5 מיליון ליש"ט ב-12 חודשים

שפילד יונייטד: הפסד של 3.5 מיליון ליש"ט ב-12 חודשים

ההפסד נובע מההשקעה הגדולה בתקציב השכר של השחקנים וברכישת שחקנים, ומירידת ערך הנד"לן הבריטי שפגעה בנכסי קבוצת הכדורגל

01.12.2008, 14:08 | סוכנויות הידיעות
שפילד יונייטד מליגת המשנה האנגלית (Coca Cola Championship) הודיעה על הפסדים של 3.5 מיליון ליש"ט בשנה שהסתיימה ב-30 ביוני, 2008. ההפסד נובע מההשקעה הגדולה בתקציב השכר של השחקנים ורכישת שחקנים.

הכנסות המועדון, שירד לפני שנתיים מהפרמיירליג, עמדו על 32.1 מיליון ליש"ט (ירידה של 27% מ-44.2 מיליון ליש"ט ב-2007). ההפסד של הקבוצה נובע גם מירידת ערך הנדל"ן בבריטניה, שפגע בנכסי הקבוצה.

שפילד יונייטד משכה הכי הרבה קהל בליגת המשנה, עם קהל ממוצע של 25.648, אבל ההכנסות ממכירת הכרטיסים ירדו ב-20% ל-6.1 מיליון ליש"ט. בסך הכל בשפילד יכולים להיות מרוצים מהמחוייבות של הקהל, שהמשיך להגיע בהמוניו למרות הירידה מהפרמיירליג לפני שנתיים.

לשפילד כ-19 אלף מנויים. הכנסות מחסויות, תשלומי סולידריות, מרצ'נדייס, ופרסום ירדו מ-6.6 מיליון ליש"ט, ל-5.9 מיליון ליש"ט. המועדון הצליח לצמצם את החובות לבנקים מ-3.5 מיליון ליש"ט ל-2 מיליון ליש"ט. תקציב הקבוצה הראשונה עומד על 20.9 מיליון ליש"ט.

הדו"ח הבא של שפילד יונייטד עשוי לספק תמונה נאה יותר עבור המועדון, שעשוי לזכות לפיצויים בסך 30 מיליון ליש"ט מווסטהאם. שפילד יונייטד והקבוצה הלונדונית מצויות בסכסוך משפטי בעקבות שיתופו הלא חוקי של קרלוס טבס במדי ווסטהאם לפני שנתיים.

לאחרונה הודיע בית המשפט לווסטהאם שלא תוכל לערער ל-CIS, בית הדין הגבוה לערעורים בספורט, בקשר להחלטה על הפיצויים שחויבה לשלם לשפילד. החלטה סופית בעניין גובה הפיצויים צפויה להתקבל בקרוב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות