אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רעידת אדמה בתעשיית המוזיקה: חברת אן.אם.סי רוכשת את הד ארצי צילום: יונתן בלום

רעידת אדמה בתעשיית המוזיקה: חברת אן.אם.סי רוכשת את הד ארצי

פנינה אדרי, מנכ"ל אן.אם.סי, הודיעה על רכישת החברה תמורת 4 מיליון שקל בלבד. "מדובר במהלך אסטרטגי מתבקש עקב המצב הקשה בו מצויה תעשיית המוסיקה", מסרה אדרי

30.12.2008, 10:54 | רון גרנות
רעידת אדמה התעשיית המוזיקה המקומית: הבוקר (ג') הודיעה פנינה אדרי, מנכ"ל אן אם סי-יונייטד, על רכישת חברת התקליטים הוותיקה הד ארצי תמורת הסכום הזעום 4 מיליון שקל.

לדברי אדרי, "מדובר במהלך אסטרטגי מתבקש עקב המצב הקשה בו מצויה תעשיית המוסיקה. הקנייה של חברת הד ארצי באה על מנת למנוע את סגירתה וסגירת חנויות טוואר רקורדס מהלך שהיה פוגע בכל ענף המוסיקה בישראל".

הד ארצי, בבעלותו חנני רויכמן, פועלת בעצמה ובאמצעות חברות בנות, בתחום ההפקה, השיווק, ההפצה והמכירה של מוזיקה, וידאו ומולטימדיה היוצאים לאור על ידי הד ארצי ועל ידי מו"לים אחרים. החברה היתה נתונה בקשיים פיננסים גדולים מזה זמן מה.

בכוונת אן אם סי-יונייטד להמשיך את הפעילות של הד ארצי, תוך ייעול תפעולה השוטף ושילובה במסגרת פעילות החברה. השלמת העסקה מותנית בקבלת אישור הממונה על הגבלים העסקיים, תוך 120 יום.

בין אמניה של הד ארצי הצפויים ליהנות מהמיזוג נמנים בין השאר: ריטה, שלמה ארצי, קרן פלס, דנה אינטרנשיונל, מאיה בוסקילה, מיכל אמדורסקי, דניאל סלומון, דנה לפידות, בן ארצי, עידן יניב ועוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות