אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משרד האוצר מפרסם הזמנה להשתתף בהליך מיון מוקדם להקמת קרן "מנוף" צילום: גיא אסיאג

משרד האוצר מפרסם הזמנה להשתתף בהליך מיון מוקדם להקמת קרן "מנוף"

במסגרת יישום תכנית ההאצה משרד האוצר מפרסם הזמנה להשתתף בהליך מיון מוקדם להקמת קרן "מנוף", שתעסוק במחזור חוב של חברות ישראליות, ארגון הסדרי חוב ומימונם

31.12.2008, 13:19 | כתב כלכליסט

משרד האוצר פרסם היום הזמנה להשתתף בהליך מיון מוקדם להקמת קרן "מנוף", קרן השקעה משותפת לממשלה ולמגזר הפרטי. ההזמנה היא במסגרת יישום תכנית ההאצה של משרד האוצר. קרן מנוף, תעסוק במחזור חוב של חברות ישראליות וארגון הסדרי חוב ומימונם. מטרת ההליך היא בדיקת תנאי הסף הנדרשים ממנהלי הקרנות.  

תנאי הסף - המציע נדרש להציג כי לפחות שניים מבין החברים במציע יהיו בעלי נסיון באחד מן התחומים הבאים: שלוש שנות נסיון בניהול נכסים פיננסיים בהיקף של 250 מיליון שקל לפחות. שלוש שנות נסיון בתפקיד בכיר הכולל סמכות לאשר מתן אשראי בהיקף של 30 מיליון שקל לפחות בעסקה בודדת בתאגיד בנקאי, או בגוף אחר העוסק במתן אשראי .שימש כבעל תפקיד מטעם בית משפט לפי חוק החברות, בחברה שהיקף התחייבויותיה עמד על לפחות 25 מליון שקל או, לחילופין, שימש יועץ ראשי להסדרי חוב או שלוש שנות נסיון כנושא משרה בתאגיד שהיקף נכסיו גדול/ היה גדול ממאה מליון שקל בכל אחת משלוש שנות הנסיון כאמור.

משרד האוצר יקיים כנס משקיעים ומנהלי קרנות ביום ה' הקרוב, ה- 1/1/09, במרכז הכנסים במגדלי עזריאלי (המגדל העגול) בנושא קרן "מנוף". בכנס יציגו החשב הכללי, הממונה על התקציבים והממונה על שוק ההון והביטוח את עקרונות ההפעלה של קרנות ההשקעה המשותפות למגזר הפרטי ולמדינה ואת תנאי הסף הנדרשים ממנהלי הקרנות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות