אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חשד: נהג מיכלית גנב סולר במיליוני שקלים צילום: דוד הכהן

חשד: נהג מיכלית גנב סולר במיליוני שקלים

לפי החשד, הנהג, תושב ירושלים בן 37, שעבד בחברת דור אלון, ביצע את הגניבה לאחר ששיחד עובד בחברת סופרבוס. בבדיקה שערכה סופרבוס התברר שיש חוסר התאמה בין צריכת הדלק של האוטובוסים לנסיעות

12.01.2009, 18:58 | איתי הר אור

נהג מיכלית בחברת דור אלון חשוד כי גנב סולר בשווי מיליוני שקלים בעת שהסיע מיכליות למתקני חברת סופרבוס. לפי החשד, הגניבה התאפשרה לאחר שהנהג שיחד את אחד העובדים בסופרבוס, כדי שזה יעלים עין מביצוע הגניבה.

הגניבה התגלתה לאחר שבבדיקה שבוצעה לפני כחודשיים וחצי התגלה כי יש חוסר התאמה בין צריכת הדלק של האוטובוסים לבין לוח הנסיעות. הבדיקה העלתה כי במתקני החברה במודיעין עילית וברמלה, ישנו חוסר בהיקף של מאות אלפי ליטרים של סולר. לאחר גילוי הפערים, הוגשה תלונה על ידי קצין הביטחון של סופרבוס.

חקירת המשטרה שהתנהלה במשטרת מחוז המרכז, העלתה חשד כי נהג המיכלית, תושב ירושלים בן 37, שילם לעובד במחסני סופרבוס שוחד של עשרות אלפי שקלים, תמורת שתיקתו. גורמים המקורבים לחקירה מסרו כי עובד חברת סופרבוס, תושב רמלה בן 21, שקיבל את השוחד, הודה בחלקו במעשים.

נהג המיכלית החשוד בביצוע הגניבה מכחיש את המיוחס לו. בימים הקרובים תחליט הפרקליטות על הגשת כתבי אישום. יצויין, כי חרף מאמצי המשטרה לא ידוע בעת הזאת לאן נעלמה כמות הסולר שנגנבה.

מסופרבוס נמסר: "סופרבוס חשפה את המקרה ויידעה מיד את משטרת ישראל. החברה נמצאת בקשר ישיר עם חברת דור אלון בנושא, ולא צפויה להיפגע או להינזק כתוצאה מהגניבה".

תגיות