אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רונאלדו מכחיש שיעבור לריאל מדריד צילום: איי אף פי

רונאלדו מכחיש שיעבור לריאל מדריד

שחקן השנה של פיפ"א אמר לעיתונאים שאין לו סיכום עם פלורנטיני פרס לגבי מעבר למועדון המכניס בעולם. עם זאת בספרד טוענים שריאל תשקיע 105 מיליון יורו בהבאתו למדריד

13.01.2009, 12:49 | סוכנויות הידיעות

כריסטיאנו רונלדו, שזכה אמש בשחקן השנה של פיפ"א, אמר לעיתונאים שהוא לא מתכוון לעבור לריאל מדריד גם אם פלורנטיני פרס ייבחר לנשיאות. פרס מקווה לחזור לניהול ריאל מדריד במקומו של רמון קלדרון, שניסה ונכשל להביא את רונלדו בקיץ האחרון.

לפי דיווחים בעיתונות הספרדית, הצליח פרס לשכנע את רונלדו להצטרף לריאל מדריד והוא ישתמש בהבטחה זו כדי לזכות בבחירות לנשיאות של ריאל. עם זאת, אתמול בציריך אמר כוכב מנצ'סטר יונייטד שהוא לא היה בקשר עם פרס וגם סוכנו לא דיבר עם הנשיא לשעבר של ריאל מדריד. "אני חושב שצריך לדבר על דברים אחרים", אמר כשנשאל לגבי הסיכום שלו לכאורה עם פרס.  

למרות דברים אלו, העיתונאי הספרדי גילאם באלאג מפרסם הבוקר דרך האתר שלו כי ג'ורג' מנדש, סוכנו של רונלדו, הגיע לסיכום עם ריאל מדריד - כנראה עם אנשיו של קלדרון - לגבי מעבר של הלקוח הבכיר שלו. לפי באלאג "יש לי את החוזה ביד. ריאל תשלם לרונלדו 12 מיליון יורו בשנה. 8 מיליון יורו עמלה למנדש ועוד 85 מיליון יורו למנצ'סטר יונייטד".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות