אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכנסות העיר פיטסבורג מהסופרבול: 2.4 מיליון דולר צילום: MCT

הכנסות העיר פיטסבורג מהסופרבול: 2.4 מיליון דולר

פיטסבורג סטילרס, קבוצת הפוטבול של העיר, תשחק בסופרבול בטמפה ביי אבל המלונות והמסעדות באזור ייהנו מ-5,000 אורחים, שיגיעו לראות את המשחק הגדול

28.01.2009, 12:34 | סוכנויות הידיעות

הסופרבול יתקיים ביום ראשון בפלורידה אבל בפיטסבורג כבר מרגישים את השפעתו על הכלכלה המקומית. הסטילרס מפיטסבורג ישחקו מול אריזונה קרדינלס בסופרבול 2009 שייערך בטמפה ביי ולפי סוכנות התיירות VisitPittsburgh המשחק יכניס כ-2.4 מיליון דולר לאזור שמכונה "סטילרס ניישן".

"צריכים להודות לסטילרס על ההכנסה הזו", אמר נשיא VisitPittsburgh, ג'ו מקגארת'. לפי מקגארת', בסוף שבוע של הסופרבול יש עלייה של 20% בתפוסת המלונות באזור ביחס לשנים שהסטילרס לא הגיעו לסופרבול.

"זה לא מפתיע", אומר מקגארת', "האוהדים של הסטילרס ידועים כנאמנים ביותר במדינה. רבים מהם מגיעים לאזור כדי לראות את המשחק הגדול".

לפי החישובים, המבקרים לאזור פיטסבורג שבפנסלבניה יוציאו 2.4 מיליון דולר בעיקר על השכרת חדרים במלונות וארוחות.

"ההכנסה לפנסילבניה כשפיטסבורג בסופרבול שווה להכנסה של אירוח ועידה בסדר גודל בינוני", אמר מקגארת'. "הצפי שלנו הוא ש-5,000 אורחים יגיעו לפיסטסבורג בסוף השבוע. 2,500 אורחים יגיעו וישכרו חדר בסוף השבוע – שזה שווה ערך ל-5,000 ימי השכרה במלונות".

בלונדון מדווחים שמכרו כבר 70 אלף כרטיסים למשחק ה-NFL שייערך בין ניו אינגלנד פטריוטס לטמפה ביי באקנירז בוומבלי. המשחק יתקיים באוקטובר 2009.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות